Povezane vesti

"Upravo sam izgubio svog košarkaškog oca": Oglasio se Bogdanović, ali i Luka Dončić

"Upravo sam izgubio svog košarkaškog oca": Oglasio se Bogdanović, ali i Luka Dončić

Večernje novosti 26.01.2020
Povodom tragične pogibije legendarnog američkog Kobi Brajanta oglasio se i košarkaš Luka Dončić. Povodom tragične pogibije legendarnog američkog Kobi Brajanta oglasio se i košarkaš Luka Dončić. On je na svom Instagram profilu objavio… »
"Izgubio sam svog košarkaškog oca": Bogdanović se oprostio od Kobija: "Tužno i tragično!"

"Izgubio sam svog košarkaškog oca": Bogdanović se oprostio od Kobija: "Tužno i tragično!"

Sportal blic 26.01.2020
Izjave saučešća stižu sa svih strana. Niko i dalje ne može da veruje da je Kobi Brajant jedan od najboljih košarkaša svih vremena poginuo. Pored Kobija, poginulo je još četvoro ljudi, a među njima je i Kobijeva ćerka. Tuga je preplavila svet, a… »
„To ne može da bude istina” Luka Dončić u šoku posle pogibije jednog od najboljih ikada /foto/

„To ne može da bude istina” Luka Dončić u šoku posle pogibije jednog od najboljih ikada /foto/

Sportal blic 26.01.2020
Svet se ove nedelje, 26. januara, susreo sa tragičnom vešću. Kobi Brajant, jedan od najboljih košarkaša svih vremena, tragično je nastradao posle pada helikoptera. Niko i dalje ne može da veruje šta se dogodilo. Svi se i dalje nadaju da je to… »

Vesti dana »