Povezane vesti

Đoković, Jokić i druge zvezde svetskog sporta opraštaju se od stradalog Brajanta

Đoković, Jokić i druge zvezde svetskog sporta opraštaju se od stradalog Brajanta

Politika 27.01.2020
Ceo sportski svet tuguje zbog tragične smrti Kobija Brajanta, bivše zvezde Lejkersa, koji je zajedno sa ćerkom Đanom i još sedmoro ljudi stradao u padu privatnog helikoptera u Kaliforniji. Osim En-Bi-Ej klubova i igrača, od njega se na društvenim… »
Nestvarno! Brajant je toliko voleo Džordana da je u milimetar ponavljao šta on radi, a kada je Kobi poginuo, "njegovo leteće…

Nestvarno! Brajant je toliko voleo Džordana da je u milimetar ponavljao šta on radi, a kada je Kobi poginuo, "njegovo leteće…

Sportal blic 27.01.2020
Majkl Džordan, legendarni američki košarkaš, kao i mnogi drugi, teško je podneo vesti o tračičnoj smrti Kobija Brajanta. Bivši igrač Čikago Bulsa je izdao saopštenje kojim je želeo da oda počast velikom prijatelju. - U šoku sam zbog… »
Đoković: Počivaj u miru prijatelju moj

Đoković: Počivaj u miru prijatelju moj

Sportski žurnal 27.01.2020
Naš as izrazio saučešće porodici Brajant i svim porodicama koji su u tragediji doživele gubitak. Dok je veći deo planete tugovao zbog pogibije Brajanta, zbog vremenske razlike u Australiji su tužnu vest saznali tek kad su se probudili. Novak… »
Đoković o Kobiju: Moje srce tuguje, bio je uz mene kada sam se mučio

Đoković o Kobiju: Moje srce tuguje, bio je uz mene kada sam se mučio

Mondo 27.01.2020
Srpski teniser poslao poruku saučešća porodici Brajant, a samo nekoliko dana ranije govorio je o legendarnom košarkašu. Srpski teniser poslao poruku saučešća porodici Brajant, a samo nekoliko dana ranije govorio je o legendarnom košarkašu. My… »
Novak slomljen: Điana i ti živećete večno! (foto)

Novak slomljen: Điana i ti živećete večno! (foto)

Hot sport 27.01.2020
Povodom tragične pogibije jednog od najboljih košarkaša svih vremena Kobija Brajanta oglasio se njegov veliki prijatelj i naš najbolji sportista Novak Đoković. Srpskog tenisera vest je sačekala u Melburnu gde se bori za novu titulu na Australijan… »
Đoković o Brajantu: Hvala što si bio tu za mene i što si inspirisao ceo svet

Đoković o Brajantu: Hvala što si bio tu za mene i što si inspirisao ceo svet

N1 Info 27.01.2020
Poput kompletnog sportskog sveta, i srpskog tenisera Novaka Đokovića potresla je vest o smrti Kobija Brajanta i njegove ćerke Džijane. "Moje srce istinski tuguje zbog vesti. Ne postoji dovoljno reči kojima bih izrazio saučešće porodici Brajant i… »
Novak u suzama, evo šta je Kobi učinio za njega...

Novak u suzama, evo šta je Kobi učinio za njega...

Sportske.net 27.01.2020
Bilo je teško je voleti Brajanta... Novak Đoković je predvodio teniski svet koji se oprostio od Brajanta, najbolji teniser sveta je čoveka koji mu je bio inspiracija nazvao "mentorom". "Srce mi krvari posle ovijh strašnih vesti. Kobi je bio mentor i… »
Đokovića slomila vest o Brajantovoj smrti: Moje srce duboko tuguje

Đokovića slomila vest o Brajantovoj smrti: Moje srce duboko tuguje

Večernje novosti 27.01.2020
Hvala ti i što si pokazao svima nama sportistima kako se takmiči i poštuje sport, napisao je srpski teniser. Novak Đoković je u Melburnu zatekla vest o smrti prijatelja Kobija Brajanta. Najbolji srpski teniser je po buđenju u dalekoj Australiji… »

Vesti dana »