Povezane vesti
Zenka: Zakon ne obavezuje SPC da se registruje u Crnoj Gori
RTV 27.01.2020
PODGORICA - Vlada se neće stavljati između Crnogorske i Srpske pravoslavne crkve, niti će uređivati njihove međusobne odnose nakon što bude rešeno pitanje crkvene imovine u Crnoj Gori, koje tretira Zakon o slobodi veroispovesti ili uverenja i pravnom… »
„Vlada Crne Gore će o ugovoru sa SPC pregovarati sa Amfilohijem“
Vesti online 27.01.2020
Crnogorski ministar za ljudska i manjinska prava Mehmed Zenka izjavio je da će vlada o ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC) pregovarati sa mitropolitom crnogorsko-primorskim Amfilohijem i da nije bitno što o tome misli Srbija. – Svima je poznato… »
Crnogorski ministar: Nije bitno šta misli Srbija, pregovaraćemo sa Amfilohijem
Novi magazin 27.01.2020
Crnogorski ministar za ljudska i manjinska prava Mehmed Zenka izjavio je da će vlada o ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC) pregovarati sa mitropolitom crnogorsko-primorskim Amfilohijem i da nije bitno što o tome misli Srbija. "Svima je poznato… »
Ministar: Vlada Crne Gore će o ugovoru sa SPC pregovarati sa Amfilohijem
N1 Info 27.01.2020
Crnogorski ministar za ljudska i manjinska prava Mehmed Zenka izjavio je da će vlada o ugovoru sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC) pregovarati sa mitropolitom crnogorsko-primorskim Amfilohijem i da nije bitno što o tome misli Srbija. "Svima je poznato… »
Vesti dana »
Više javno tužilaštvo: Od policije zatraženo da proveri imovinu i prihode jednog od uhapšenih u "slučaju Senjak"
NIN pre 2 satajoš 26 povezanih
Vuk Cvijić o potrazi za Nešovićem: Policija je toliko nesposobna da ne može da nađe telo koje je sama sakrila
Glas Zaječara pre 1 satjoš 77 povezanih
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana
MUP uputio Depešu svim organizacionim jedinicama: Zabranjuje se ponašanje kojim se narušava ugled policije
Nedeljnik pre 14 minutajoš 17 povezanih





