Povezane vesti
Potraga obustavljena: U zemljotresu u Turskoj poginula 41 osoba
Blic 27.01.2020
U Turskoj je obustavljena operacija spasavanja posle zemljotresa u petak u kojem je, prema najnovijim podacima, 41 osoba poginula. Akcija je obustavljena pošto su pripadnici službe za vanredne situcije pronašli telo poslednje osobe za kojom se tragalo… »
Pronađena i poslednja žrtva zatrpana u ruševinama
RTS 27.01.2020
Turska je otkazala spasilačke misije kada je iz ruševina izvučeno telo poslednje, 41. žrtve za kojom se tragalo. Od posledica zemljotresa jačine 6,8 jedinica Rihtera u provinciji Elazig poginulo je 37 osoba, a u susednoj Malatji četiri. Više od 1.600… »
Novi crni bilans u Turskoj: 41 osoba poginula u zemljotresu, obustavljena potraga za preživelima
Telegraf 27.01.2020
Zemljotres jačine 6,8 stepeni pogodio je u petak uveče provinciju Elazig, na oko 550 kilometara istočno od Ankare, kao i susednu Malatiju. U Turskoj je obustavljena operacija spasavanja posle zemljotresa u petak u kojem je, prema najnovijim podacima, 41… »
Broj žrtava zemljotresa u Turskoj porastao na 40
N1 Info 27.01.2020
Broj poginulih u zemljotresu u Turskoj danas je porastao na 40, pošto su spasioci izvukli telo iz ruševina srušene kuće u gradu Elazigu. U zemljotresu jačine 6,8 stepeni, koji je pogodio istok zemlje u petak uveče, povređeno je više od 1.600 osoba. Iz… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za petak 12. septembar 2025: Danas promenljivo sa sunčanim intervalima
Beta pre 10 minutajoš 20 povezanih

(Video) Lov na ubicu Čarlija Kirka Otkriven snimak osumnjičenog za smrtonosni hitac
Dnevnik pre 50 minutajoš 19 povezanih

Bivši predsednik Brazila Bolsonaro osuđen na 27 godina zatvora zbog 'planiranja vojnog puča'
BBC News pre 1 satjoš 17 povezanih

Ukrajinski napad na rusku teritoriju: Presretnuto više od 200 dronova
N1 Info pre 20 minutajoš 14 povezanih