Povezane vesti
Junajted grupa odgovara Brnabić, Telekom čeka ponudu
Dnevnik 27.01.2020
BEOGRAD: Junajted grupa saopštila je danas da najnovije izjave premijerke Ane Brnabić tumači kao još jednu potvrdu da Telekom pokušava da ih "eliminiše" kao konkurenciju uz pomoć države i ojača svoj monopol širom Srbije. Junajted grupa se u prilog tome… »
Junajted grupa: Premijerka Srbije otvoreno podržala Telekom Srbije
Novi magazin 27.01.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić otvoreno podržava Telekom Srbije i napadom na Junajted (United) grupu potvrđe da u Srbiji zakoni nisu jednaki za sve, saopštila je danas Junajted grupa. "Premijerkino obraćanje javnosti, samo je još jedna potvrda da Telekom… »
United Grupa: Premijerka otvoreno podržala Telekom obmanjujući građane
N1 Info 27.01.2020
United Grupa saopštila je da je premijerka Srbije Ana Brnabić, obraćajući se građanima Srbije preko televizije Pink, napadajući United Grupu, potvrdila da u Srbiji zakoni nisu jednaki za sve. United Grupa je navela da tablodini spinovi nisu bili dovoljna… »
Vesti dana »

Prosečna zarada u Srbiji u junu bila 107.075 dinara: Kolika je medijalna
NIN pre 23 minutajoš 27 povezanih

Malo poređenje trgovačkih marži i kupovne moći u Nemačkoj i Srbiji
Radio 021 pre 1 satjoš 57 povezanih

Ovo se najviše odnosi na one sa platom do 850 evra: Sve o povoljnim kreditima po novim merama! Uslovi, ušteda i kamate
Blic pre 2 satajoš 30 povezanih