Povezane vesti
Japanski novinar proteran iz Rusije zbog špijuniranja vojske
Blic 27.01.2020
Rusko Ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je danas da je proteralo iz zemlje državljanina Japana zbog pokušaja da nabavi tajne informacije vezane za ruske vojne mogućnosti. Japanski novinar, čije ime nije objavljeno, imao je 72 sata da napusti… »
Novinar proteran zbog pokušaja pribavljanja vojnog materijala
RTV 27.01.2020
MOSKVA - Japanac koji je u Rusiju ušao sa novinarskom vizom proteran je, jer je pokušao da dođe do vojnih tajni, saopštilo je danas Ministarstvo spoljnih poslova u Moskvi. Navodi se da je Japanac uhapšen u subotu u Vladivostoku, kada je "pokušao da… »
Vesti dana »
Počeo sastanak predsednika Vučića sa timovima za energetsku stabilnost
Sputnik pre 27 minutajoš 32 povezane
U poštama sve spremno za prijave za legalizaciju! Šta je potrebno od dokumentacije, a za koga je besplatno - sve informacije na jednom mestu
Alo pre 1 satjoš 50 povezanih
Novi rat zemalja koje je Tramp "pomirio"! Kraljevska vojska digla borbene avione, ispaljene rakete, ima mrtvih, roditelji u panici trče po decu u školu (video)
Kurir pre 51 minutajoš 34 povezane
Tramp kritikovao Zelenskog: Razočaran sam što ukrajinski predsednik nije pročitao američki mirovni predlog
Serbian News Media pre 3 satajoš 34 povezane
Ovako izgleda sajt na koji se prijavljujete za legalizaciju: Jednostavno je, a evo šta treba od dokumentacije
Mondo pre 1 minutjoš 26 povezanih


