Povezane vesti

Svetosavska nagrada profesoru iz Velike Plane koji je savladao naoružanog čoveka u školi

Svetosavska nagrada profesoru iz Velike Plane koji je savladao naoružanog čoveka u školi

Danas 27.01.2020
Ministar prosvete Mladen Šarčević uručio je danas u Vladi Srbije tradicionalne Svetosavske nagrade za izuzetne rezultate u oblasti obrazovanja i vaspitanja za 2019. godinu a među nagrađenima je i profesor fizičkog vaspitanja u… »
Vučević: Čast mi je što sam dobitnik Svetosavske nagrade, ovo nije nagrada meni, već gradu Novom Sadu

Vučević: Čast mi je što sam dobitnik Svetosavske nagrade, ovo nije nagrada meni, već gradu Novom Sadu

Blic 27.01.2020
Gradonačelniku Novog Sada Milošu Vučeviću dodeljenja je tradicionalna Svetosavska nagrada, koja je namenjena pojedincima, ustanovama i kompanijama za izuzetne rezultate u oblasti obrazovanja i vaspitanja. To priznanje njemu je danas u Vladi Srbije… »
Medalje, ekologija, humanitarni: Rad... Ministar Šarčević uručio Svetosavske nagrade najboljim srpskim učenicima…

Medalje, ekologija, humanitarni: Rad... Ministar Šarčević uručio Svetosavske nagrade najboljim srpskim učenicima…

Blic 27.01.2020
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević uručio je danas u Vladi Srbije tradicionalne Svetosavske nagrade za izuzetne rezultate u oblasti obrazovanja i vaspitanja za 2019. godinu. Čestitajući dobitnicima ministar Šarčević… »
Uručene Svetosavske nagrade, Novosađani laureati

Uručene Svetosavske nagrade, Novosađani laureati

RTV 27.01.2020
BEOGRAD - Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević uručio je danas Svetosavske nagrade ustanovama i pojedincima koji su, prema oceni stručne komisije, u prethodnoj godini značajno unapredili prosvetu i obrazovanje u Srbiji… »

Vesti dana »