Povezane vesti

Odzvanjaju Kobijeve reči o odlasku u legendu: Pamtite me kao nekog ko nije protraćio momenat, ni dan

Odzvanjaju Kobijeve reči o odlasku u legendu: Pamtite me kao nekog ko nije protraćio momenat, ni dan

Telegraf 28.01.2020
- Pamtiće me kao osobu sa mnogo talenta koji je uradio sve što je mogao da dostigne sve i bude najbolji momak na terenu - istakao je Brajant svojevremeno. Jedan od najboljih košarkaša svih vremena Kobi Brajant poginuo je sa svojom ćerkom Đianom i… »
Kobi imao dogovor sa ženom da nikada ne lete zajedno helikopterom

Kobi imao dogovor sa ženom da nikada ne lete zajedno helikopterom

Telegraf 28.01.2020
Mediji navode da su legendarni košarkaš i njegova žena odavno odlučili da nikada ne budu u letelici istovremeno. Kobi Brajant i njegova 13-godišnja ćerka Đijana poginuli su sa još 7 osoba u helikopterskoj nesreći u Los Anđelesu, a njihova smrt… »
Lebron ne može da preboli Kobija: Čuli smo se pre pada! Slomljeno mi je i opustošeno srce, brate...

Lebron ne može da preboli Kobija: Čuli smo se pre pada! Slomljeno mi je i opustošeno srce, brate...

Telegraf 28.01.2020
Ne bih pomislio nikada da će to biti naš poslednji razgovor koji smo imali - istakao je Lebron. Svet je napusio jedan od najvećih košarkaša svih vremena Kobi Brajant, a i dva dana posle helikopterske nesreće u kojoj je stradala i njegova ćerka… »
Odložen derbi Lejkersa i Klipersa zbog smrti Brajanta

Odložen derbi Lejkersa i Klipersa zbog smrti Brajanta

Telegraf 28.01.2020
NBA donela jedinu moguću odluku. NBA liga je odlučila da odloži derbi Lejkersa i Klipersa koji je bio po rasporedu za utorak. Igrači Lejkersa nisu spremni da igraju košarku zbog smrti legende kluba Kobija Brajanta. Podsetimo, legendarni američki… »
Sliku srećne porodice kobija brajanta zamenili tuga i jad: Pre samo nedelju dana proslavili su rođendan i imali snove. Ostale…

Sliku srećne porodice kobija brajanta zamenili tuga i jad: Pre samo nedelju dana proslavili su rođendan i imali snove. Ostale…

Blic 27.01.2020
Kobi Brajant i njegova 13-godišnja ćerka Đijana zajedno sa sedmoro ljudi juče su poginuli kada je pao helikopter kojim su se vozili na trening. Odlazak legende, njgove naslednice, prijatelja i saradnika ostavio je neizrečiv bol širom sveta. Kobi… »

Vesti dana »