Povezane vesti

Kod Milojevića ovo nije očekivao, krivo mu je, šta će se promeniti kod Stankovića?

Kod Milojevića ovo nije očekivao, krivo mu je, šta će se promeniti kod Stankovića?

Sportske.net 28.01.2020
Brojnih tema dotakao seZvezdin fudbaler u razgovoru sa novinarima u Turskoj. Defanzivac Crvene zvezde Radovan Pankov je, između ostalog, progovorio i o svom statusu tokom prvog dela sezone, kod sada već bivšeg trenera crveno-belih Vladana Milojevića… »
Degenek: Nije sve u novcu

Degenek: Nije sve u novcu

Politika 28.01.2020
„Samo želim da igram i budem srećan, a najsrećniji sam u Zvezdi”, rekao je prvotimac šampiona Srbije novinarima u Beleku. Fudbaler Crvene zvezde Miloš Degenek izjavio je juče da je srećan u Zvezdi, da želi trofeje sa klubom, a da sa ponudom… »
Degenek otkrio da li ostaje u zvezdi: Nove vesti sa treninga u Antaliji: Da li crveno-beli imaju novog penaldžiju?

Degenek otkrio da li ostaje u zvezdi: Nove vesti sa treninga u Antaliji: Da li crveno-beli imaju novog penaldžiju?

Sportal blic 28.01.2020
- Ja sam nasrećniji čovek na svetu - poručio je Miloš Degenek, pre godinu i po dana, kada je potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom. Posle kratkog izleta u Saudijsku Arabiju, junak istorijskog meča u Salcburgu i prve grupne faze Lige šampiona posle dve… »

Vesti dana »