Povezane vesti
Obeležen dan zaštite podataka o ličnosti u Srbiji
Dnevnik 28.01.2020
BEOGRAD: Na obeležavnju dana zaštite podataka o ličnosti poverenik Milan Marinović pozvao je predstavnike organa vlasti i medije da budu odgovorni kada je reč o podacima o ličnosti. On je rekao da nema tiraža koji može da opravda ugrožavanje sudbine… »
Poverenik: Organi ne smeju da dostavljaju podatke, mediji da razmisle pre objave
N1 Info 28.01.2020
Poverenik za zaštitu podataka o ličnosti Milan Marinović pozvao je predstavnike organa vlasti i medije da budu odgovorni kada je reč o podacima o ličnosti. On je ocenio da nema tiraža koji može da opravda ugrožavanje sudbine nekog ljudskog bića. Izvor… »
Poverenik pozvao institucije na odgovornije ponašanje i zaštitu podataka o ličnosti
Danas 28.01.2020
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Milan Marinović pozvao je danas organe vlasti i druge pravne subjekte, na odgovorniji odnos i postupanje u svemu u skladu sa obavezama iz Zakona o zaštiti podataka o ličnosti. Kako… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak, 25. septembar: Promenljivo oblačno i toplo, ponegde kiša
Beta pre 2 satajoš 2 povezane

"Borba za Srbiju do kasno u noć": Vučić u Njujorku nastavlja seriju sastanaka: Evo sa kim se sve susreo (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Lavrov i Rubio na tajnom sastanku: "Moskva treba da preduzme značajne korake ka trajnom rešenju rata"
Blic pre 5 satijoš 2 povezane