Povezane vesti

Trinkijeri o meču sa Darušafakom, faktoru Pionira, povredi Redinga...

Trinkijeri o meču sa Darušafakom, faktoru Pionira, povredi Redinga...

Sportski žurnal 28.01.2020
Košarkaši Partizana dočekuju sutra Darušafaku u utakmici četvrtom kolu Top 16 faze Evrokupa. Crno-beli su prošle nedelje poraženi u Istanbulu sa 65:63. Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri rekao je danas da njegova ekipa protiv… »
Partizanov apel navijačima, ovo je NAJSTROŽE zabranjeno!

Partizanov apel navijačima, ovo je NAJSTROŽE zabranjeno!

Sportske.net 28.01.2020
Hoće li pristalice crno-belih ispoštovati ovaj poziv? Košarkaši Partizana sutra od 20.00 hali "Aleksandar Nikolić" igraće protiv Darušafake u četvrtom kolu Top16 faze Evrokupa. Biće to možda i ključni meč za plasman u četvrtfinale ovog… »
„Bio sam sa kobijem u Americi” Andrea Trinkijeri jedva suzdržavao emocije: „Voleo je sve da zna! To više niko neće…

„Bio sam sa kobijem u Americi” Andrea Trinkijeri jedva suzdržavao emocije: „Voleo je sve da zna! To više niko neće…

Sportal blic 28.01.2020
Košarkaši Partizana u sredu u 4. kolu Evrokupa dočekuju u dvorani „Aleksandar Nikolić” Darušafaku. Pobedom bi crno-beli došli na korak od plasmana u četvrtfinale ovog evropskog takmičenja. Novica Veličković i drugovi su prošle nedelje… »
Trinkijeri ima jednu želju za meč sa Darušafakom

Trinkijeri ima jednu želju za meč sa Darušafakom

Večernje novosti 28.01.2020
Kada je važnost utakmice velika, sve ostalo mora da prati tu važnost. Visok nivo energije, velika staloženost, veoma visok nivo koncentracije – kaže trener Partizana. POGLED košarkaša Partizana ka četvrtfinalu Evrokupa može da bude znatno… »
Trinkijeri: Čeka nas veliki izazov, imam jednu želju

Trinkijeri: Čeka nas veliki izazov, imam jednu želju

N1 Info 28.01.2020
Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri smatra da će 'se svaki detalj računati' protiv Darušafake u meču četvrtog kola Top 16 faze Evrokupa. U sredu će Partizan dočekati Darušafaku u hali "Aleksandar Nikolić". U prva tri kola oba tima… »
Trinkijeri: Protiv Darušafake važan svaki detalj

Trinkijeri: Protiv Darušafake važan svaki detalj

Mozzart sport 28.01.2020
Veliki izazov je pred nama, tvrdi Italijan. Utakmica od ogromnog značaja čeka Partizan. Crno-beli će u sredu (20.00) dočekati Darušafaku u dvorani Pionir i okviru 4. kola Evrokupa, a pobeda bi dovela crno-bele nadomak prolaza u četvrtfinale. Biće… »
Trinkijeri najavio Darušafaku: Kada je važnost utakmice velika…

Trinkijeri najavio Darušafaku: Kada je važnost utakmice velika…

Hot sport 28.01.2020
U sredu, 29. januara, Partizan će dočekati Darušafaku u okviru 4. kola Top 16 faze Evrokupa. Utakmica u hali ‘Aleksandar Nikolić’, počeće u 20 časova, a ulazi u dvoranu će biti otvoreni dva sata ranije. U prva tri kola, Partizan, Virtus i… »
Trinkijeri pred Darušafaku: Svaki detalj biće važan

Trinkijeri pred Darušafaku: Svaki detalj biće važan

Dnevnik 28.01.2020
BEOGRAD: Trener košarkaša Partizana Andrea Trinkijeri, uoči utakmice 4. kola Top 16 faze Evrokupa protiv Darušafake, izjavio je da ekipu očekuje veliki izazov. Dva tima sastali su se prošle nedelje u Istanbulu i Darušafaka je pobedila 65:63. "Kada… »

Vesti dana »