Povezane vesti
Doktor preti štrajkom glađu: Odbijena žalba, Golić ostaje iza rešetaka
Blic 28.01.2020
Osnovni sud u Banjaluci odbio je žalbu branioca lekara Darka Golića, osumnjičenog da je obljubio pacijenta, na odluku o pritvoru tako da Golić ostaje iza rešetaka. Kako saznaju Nezavisne, načelnik Klinike za anesteziju i intenzivno lečenje… »
Preti štrajkom glađu: Načelnik klinike Darko Golić ostaje u pritvoru zbog obljube pacijenta
Telegraf 28.01.2020
Njegov advokat Jevto Janković žalio se se na pritvor smatrajući da nema osnovane sumnje da je počinio delo kao ni dokaza da će ometati istragu. Osnovni sud u Banjaluci odbio je žalbu branioca lekara Darka Golića, osumnjičenog da je obljubio pacijenta, na… »
Lekar koji je optužen za silovanje pacijenta ostaje u pritvoru: Golić i dalje iza rešetaka
Večernje novosti 28.01.2020
Očekivao sam da će zaključak krivičnog veća biti obrazložen, a ovde ispada da je Golić jedini doktor na svetu koji će avaksom preko vasione stići u šok sobu da ponovi krivično delo, kaže lekarov advokat. Darko Golić, anesteziolog osumnjičen za obljubu… »
Vesti dana »
Superboul 2026: Moćni Sijetl osvojio trofej, Bed Bani naljutio Trampa
NIN pre 23 minutajoš 11 povezanih
Sneg će ponovo zabeleti pojedine gradove u Srbiji, očekuje se pad temperature
RTS pre 58 minutajoš 4 povezane
Ukrajina kupuje 250 borbenih aviona; Rusija: Vodi se hibridni rat protiv civila
RTS pre 53 minutajoš 1 povezana
CIK BiH: Na prevremenim izborima za predsednika RS Karan osvojio skoro 11 hiljada glasova više od Blanuše
Danas pre 6 satijoš 4 povezane




