Povezane vesti

Očiju punih suza i s porukom u srcu: „Kobi je uvek bio tu za mene“ (VIDEO)

Očiju punih suza i s porukom u srcu: „Kobi je uvek bio tu za mene“ (VIDEO)

Vesti online 28.01.2020
Novak Đoković i simbolima na trenerci i porukom u srcu odao počast tragično nastradalom Kobeu Brajantu (41), proslavljenom američkom košarkašu, legendi Lejkersa, s kojim je bio prijatelj, i njegovoj 13-godišnjoj kćerki. Forever in our hearts … »
Novak utučen zbog Kobija i na konferenciji: Srce mi je potpuno slomljeno, izvinite

Novak utučen zbog Kobija i na konferenciji: Srce mi je potpuno slomljeno, izvinite

Telegraf 28.01.2020
Još jedna emotivna reakcija teniskog šampiona. Veliki Novak Đoković je teško podneo odlazak velikog Kobija Brajanta. Već po završetku okršaja četvrtfinala Australijan opena protiv Miloša Raonića Srbin nije mogao da sakrije suze zbog pogibije… »
Poruka koja slama srce i najtvrđima: Evo kome je i šta Novak Đoković poručio posle pobede u Melburnu /foto/

Poruka koja slama srce i najtvrđima: Evo kome je i šta Novak Đoković poručio posle pobede u Melburnu /foto/

Sportal blic 28.01.2020
Pobedio je Novak Đoković danas ubedljivo Miloša Raonića i plasirao se u polufinale Australijan opena u kojem će igrati protiv Rodžera Federera. Međutim, Noletov trijumf je ispraćen izuzetno emotivno jer je srpski teniser najpre izašao u opremi na… »
Kobiju u čast: Posebna posveta Đokovića za preminulog prijatelja (foto)

Kobiju u čast: Posebna posveta Đokovića za preminulog prijatelja (foto)

Večernje novosti 28.01.2020
Sa nekoliko znakova Novak je pokazao svu svoju veliku emociju prema Brajantu. Najbolji srpski teniser Novak Đoković na meč četvrtfinala Australian opena došao je sa obeležjima posvećenim tragično preminulom prijatelju Kobiju Brajantu. Srpski… »
Đoković: Znam šta da očekujem od Federera! Kobi je bio moj mentor, prijatelj i tužno je to što mu se dogodilo (video)

Đoković: Znam šta da očekujem od Federera! Kobi je bio moj mentor, prijatelj i tužno je to što mu se dogodilo (video)

Sportski žurnal 28.01.2020
Novak se plasirao u polufinale Otvorenog prvenstva Australije pobedom u tri seta nad Milošem Raonićem. Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da zna šta može da očekuje od meča sa Rodžerom Federerom. - Znam šta da očekujem u meču sa… »
Đokovićev plač posle trijumfa: Kobi je bio uvek uz mene... (video)

Đokovićev plač posle trijumfa: Kobi je bio uvek uz mene... (video)

Mozzart sport 28.01.2020
"Uvek je imao savet i podršku za mene, bio mi je mentor i prijatelj. Srceparajuće je to što se dogodilo njemu i njegovoj ćerki.", rekao je srpki as koji za dva dana igra sa Federerom za finale, a MOZZART je već dao kvote za njihov 50. jubilarac… »
Posveta koja lomi srce: Novak na kameri ostavio poruku Kobiju i njegovoj ćerkici Đijani!

Posveta koja lomi srce: Novak na kameri ostavio poruku Kobiju i njegovoj ćerkici Đijani!

Telegraf 28.01.2020
Nije se Novak zaustavio na rečima. Novak Đoković je posle pobede nad Milošem Raonićem imao emotivan nastup jer je trijumf posvetio Kobiju Brajantu. Džon Mekinro je prvo postavio pitanje o Kobiju, videlo se i da Novak želi da mu se obrati, iako je… »
Đoković pretužan zbog Kobija i presrećan zbog Ivaniševića: Uvek su tu kao moji prijatelji

Đoković pretužan zbog Kobija i presrećan zbog Ivaniševića: Uvek su tu kao moji prijatelji

Večernje novosti 28.01.2020
Kobi je uvek bio tu kad sam imao problem. Čast mi je što mogu da radim sa Goranom, rekao je Novak odmah posle plasmana u polufinale. Novak Đoković je u tri seta savladao Miloša Raonića i plasirao u polufinale Australijan opena gde ga čeka Rodžer… »
Svi su to čekali: Novak Đoković na originalan način odao počast preminulom Kobiju Brajantu (video)

Svi su to čekali: Novak Đoković na originalan način odao počast preminulom Kobiju Brajantu (video)

Hot sport 28.01.2020
Velika tragedija potresla je svet sporta, pa i jednog od najboljih tenisera današnjica, Novaka Đokovića. Dobro je poznato da su Novak Đoković i Kobi Brajant bili veliki prijatelji i jedan drugome su često izražavali poštovanje. Stoga je pogibija… »
Kobi, u srcu si mi! Evo šta je Novak uradio pred četvrtfinale da bi odao počast svom tragično nastradalom velikom…

Kobi, u srcu si mi! Evo šta je Novak uradio pred četvrtfinale da bi odao počast svom tragično nastradalom velikom…

Sportal blic 28.01.2020
Novak Đoković je pred meč četvrtfinala Australijan opena protiv Miloša Raonića na poseban način odao počast tragično preminuloj legendi košarke, Kobiju Brajantu. je, naime, na zagrevanje izašao u posebnoj trenerci. Na njoj su bili vezom… »

Vesti dana »