Povezane vesti

Kazna za Federera, udarac po džepu nakon raspravke sa Marijanom

Kazna za Federera, udarac po džepu nakon raspravke sa Marijanom

Sportske.net 29.01.2020
Loša vest za Federera. Švajcarski teniser Rodžer Federer kaženjen je danas sa 3.000 dolara zbog psovanja tokom četvrtfinalnog meča na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu. Federer se raspravljao sa glavnim sudijom Marijanom Veljović nakon što… »
Federer kažnjen posle Marijanine opomene

Federer kažnjen posle Marijanine opomene

Večernje novosti 29.01.2020
Bio je to miks jezika, ali izgleda da i glavni sudija priča sve te jezike, rekao je Švajcarac. Teniser Rodžer Federer mora da plati 3.000 evra na ime kazne jer je tokom meča sa Tenisom Sandgrenom psovao. Švajcarac je na meču opomenut od strane… »
I teniserke odlepile za Marijanom! Glavna tema u Melburnu je i dalje srpkinja: "Kako je samo super slatka!"

I teniserke odlepile za Marijanom! Glavna tema u Melburnu je i dalje srpkinja: "Kako je samo super slatka!"

Sportal blic 29.01.2020
Nakon što je Rodžer Federer, grend slem rekorder, ušao u raspravu sa sudijom Marijanom Veljović tokom meča četvrtfninala Australijan opena protiv Tenisa Sandgrena, veliki broj ljudi oduševilo je ponašanje Kragujevčanke, pa i neke od zvezda "belog… »
Federer priznao da je Marijana bila u pravu: Nisam znao da je razumela šta sam rekao (video)

Federer priznao da je Marijana bila u pravu: Nisam znao da je razumela šta sam rekao (video)

Večernje novosti 28.01.2020
Izgovarao sam stvari na nekom miksu jezika, izgleda da i ona zna više - nasmejao se Rodžer posle rasprave sa Srpkinjom koja je bila u stolici za njegov četvrtfinalni meč. Fenomenalan meč između Rodžera Federera i Tenisa Sandgrena, u kojem je… »

Vesti dana »