Повезане вести
У Црној Гори ухапшен члан Алтернативе због објаве на Фејсбуку
Дневник 29.01.2020
ПОДГОРИЦА: Никшићанин Веско Пејак (40), координатор партије Алтернатива, који је на Фејсбуку објавио пост под насловом "Биће рата", ухапшен је под сумњом за изазивање панике и нереда, саопштила је Управе полиције, додајући да… »
Због изазивања панике и нереда: Ухапшен Никшићанин који је на друштвеним мрежама написао "Биће рата"
Блиц 28.01.2020
Црногорска полиција ухапсила је Никшићанина Веска Пејака (40), координатор партије Алтернатива због сумње да је починио кривично дело изазивање панике и нереда, објавом "Биће рата" на друштвеној мрежи. Из полиције је саопштено… »
Вести дана »
"Једни су бескорисни, други да престану да бацају бомбе!" Трамп надмашио самог себе, огласио се више од 10 пута за један сат: Осуо паљбу по НАТО, бесан на Израел
Блиц пре 56 минутајош 60 повезаних
Инциденти на изборима на Медицинском факултету: Зашто је важан Студентски парламент
BBC News пре 37 минутајош 64 повезане
Копредседници Европске зелене партије: Време је за слободне и поштене изборе у Србији
Бета пре 5 сатијош 28 повезаних
Министар финансија се састао у Вашингтону са рејтинг агенцијом "Фитцх"
РТВ пре 21 минутајош 26 повезаних



