Povezane vesti

Đukanović kaže da su litije SPC "ludačke", Vučić odgovara - to su teške poruke

Đukanović kaže da su litije SPC "ludačke", Vučić odgovara - to su teške poruke

N1 Info 29.01.2020
Nova razmena optužbi na relaciji Beograd - Podgorica. Predsednik Crne Gore Milo Đukanović nazvao je litije i proteste koji se svake večeri održavaju u gradovima Crne Gore "ludačkim pokretom". Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovara da je reč… »
Vučić: Teške poruke za Srbiju stižu iz Crne Gore

Vučić: Teške poruke za Srbiju stižu iz Crne Gore

Al Jazeera 29.01.2020
Aleksandar Vučić ocijenio je kao tešku poruku riječi Mile Đukanovića da su protesti u Crnoj Gori ʽludački pokretʼ. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je povodom tvrdnje predsjednika Crne Gore Mila Đukanovića, koji je rekao da su… »
Vučić: Nisam veliki vernik, ali poruke iz Podgorice su teške

Vučić: Nisam veliki vernik, ali poruke iz Podgorice su teške

Mondo 29.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, povodom tvrdnje crnogorskog predsednika Mila Đukanovića da protesti građana protiv Zakona o slobodi veroispovesti predstavljaju "ludački pokret", da su to teške poruke za Srbiju. Podeli Predsednik… »
Vučić o "1 od 5 miliona": Ako ja to ne mogu da pohvatam, ko zna šta drugi misle

Vučić o "1 od 5 miliona": Ako ja to ne mogu da pohvatam, ko zna šta drugi misle

N1 Info 29.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je upitan o odluci Udruženja "Jedan od pet miliona" da izađe na izbore, rekao da ga to ne zanima i da ne želi da govori o tome. "Izbori su u aprilu i narod će da pokaže svoje, ko hoće neka izađe. A ja ne želim… »
Vučić: Izbori su u aprilu, narod će reći kako vidi svoju budućnost

Vučić: Izbori su u aprilu, narod će reći kako vidi svoju budućnost

Kurir 29.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije hteo danas da komentarise odluku "1 od 5 miliona" da učestvuje na izborima, ističući da su izbori u aprilu i da će građani na tim izborima pokazati gde i kako vidi svoju budućnost. Na pitanje novinara u… »

Vesti dana »