Povezane vesti
Nema više besplatnog javnog prevoza! U Skoplju ukinute vanredne mere protiv zagađenja vazduha!
Kurir 29.01.2020
U Skoplju su danas u podne ukinute vanredne mere protiv zagađenja vazduha, saopštio je Grad Skoplje. Kako je obrazloženo, vanredne mere su ukinute nakon što je u poslednja dva dana srednja dnevna koncentracija čestica PM10 u vazduhu bila ispod praga… »
U Skoplju vazduh čistiji, ukidaju se mere za smanjenje zagađenja
Novi magazin 29.01.2020
U Skoplju će danas (u podne) biti ukinute vanredne mere za smanjenje enormnog zagađenja vazduha, među kojima su besplatan javni prevoz i skuplje cene parkiranja. Kako je saopštila skopska gradska vlast, biće ukinute i interventne preporuke za… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 24 minutajoš 3 povezane

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 48 minutajoš 2 povezane

Poginuli bračni par i još jedna osoba: Detalji stravičnog sudara kod Melenaca: Dva automobila potpuno izgorela, traktor smrskan, oglasio se i MUP (foto, video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kecmanović pobedio u prvom kolu mastersa u Majamiju, srpski teniser u drugoj rundi protiv petog nosioca
Danas pre 48 minutajoš 2 povezane