Povezane vesti
SAD traže od Britanije da preispitaju odluku "Huaveja" da gradi 5G mrežu
RTS 29.01.2020
Sjedinjene Države pozvale su Britaniju da ponovo razmotri svoju odluku da dozvoli kineskoj kompaniji "Huavej" da gradi 5G mrežu. Postoji i šansa da se Ujedinjeno Kraljevstvo preispita ovu odluku, rekao je američki državni sekretar Majk Pompeo. Američki… »
"Huavej" gradi 5G mrežu u Britaniji, SAD zabrinute
RTS 29.01.2020
Američki državni sekretar Majk Pompeo dolazi u Britaniju da "potvrdi specijalne veze" sa Londonom. Bi-Bi-Si ukazuje na to da je poseta najavljena nakon odluke Londona da kineskom tehnološkom gigantu, kompaniji "Huavej", dozvoli da učestvuje u izgradnji… »
Vesti dana »
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Izmene u ovom delu grada sve do februara sledeće godine: Ove linije menjaju trasu
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 6 satijoš 3 povezane


