Povezane vesti
OEBS u Srbiji prati spor kompanija Telekom i Junajted medija
Slobodna Evropa 29.01.2020
Misija OEBS-a u Srbiji pomno prati pitanje spora između kompanija Telekom i Supernova sa jedne i Junajted medija sa druge strane i spremna je da se sastane sa svim stranama koje su "uključene kako bi od njih saznali više o izvorima njihove… »
OEBS prati spor kompanija Telekom i Junajted medija
Danas 29.01.2020
Misija OEBS-a u Srbiji pomno prati pitanje spora izmedju kompanija Telekom i Supernova sa jedne i Junajted medija sa druge strane i spremna je da se sastane sa svim stranama koje su „uključene kako bi od njih saznali više o izvorima njihove… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi objavili mapu protesta: Evo kojim ulicama će se sutra šetati i šta će sve biti zatvoreno (foto)
Blic pre 9 minutajoš 64 povezane

BLOG UŽIVO „Hajde zajedno da probudimo Srbiju“: Studenti se obraćaju nepreglednoj masi ljudi na Slaviji, blokiran ceo centar Beograda
Nova pre 9 minutajoš 112 povezane

Uhapšena dilerka iz Zrenjanina! Policija ženi stavila lisice na ruke nakon pretresa stana, određeno zadržavanje!
Kurir pre 1 satjoš 36 povezanih

Zelenski: Pitanje teritorije u ukrajinskom ratu sa Rusijom komplikovano
Vesti online pre 1 satjoš 28 povezanih