Povezane vesti

Voša proigrala: Pao je Rapid u Beleku

Voša proigrala: Pao je Rapid u Beleku

Hot sport 29.01.2020
Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Rapida iz Beča rezultatom 2:0 (1:0), u prijateljskom meču odigranom u Beleku. Pred oko 50 gledalaca na terenu sportskog centra „Maks Rojal“, strelci za Vošu bili su Mrkaić u 29. i Čović u 59. minutu. Prva… »
Voša deluje ozbiljno: U Beleku preslišan Rapid

Voša deluje ozbiljno: U Beleku preslišan Rapid

Mozzart sport 29.01.2020
Veliko zadovoljstvo Nenada Lalatovića prikazanom igrom njegovog tima. Više nego pozitivni utisci o igri Vojvodine na pripremama u Beleku. Nakon vrlo dobrog "sparinga" sa ukrajinskim Šahtjorom, Lale su nadigrale austrijski Rapid i stigle do premijernog… »
Lalatović: Pripremni period je jedno, a prvenstvo je drugo

Lalatović: Pripremni period je jedno, a prvenstvo je drugo

Sportski žurnal 29.01.2020
Vojvodina je pobedila Rapid rezultatom 2:0 (1:0), u prijateljskom meču u Beleku. Posle pobede njegovog tima nad Rapidom, šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da je veoma zadovoljan sa onim što su prikazali crveno-beli. – Sigurno… »
Stanković: Nemam šta da zamerim bilo kom igraču, naprotiv, imam samo pohvale

Stanković: Nemam šta da zamerim bilo kom igraču, naprotiv, imam samo pohvale

Sportski žurnal 29.01.2020
Ekipa Vardara je u današnji meč ušla sa namerom da sačuva svoj gol, a Zvezdin strateg je ipak želeo da igra na gol više. Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković, posle remija u drugoj kontrolnoj utakmici protiv ekipe Vardara (0:0)… »
Stanković hvali i kaže: Biće to odlično

Stanković hvali i kaže: Biće to odlično

Vesti online 29.01.2020
Novi Zvezdin trener zadovoljan zalaganjem svih koji su igrali u pripremnoj utakmici s Vardarom u Beleku (0:0), ukazujući da se mnogo trčalo. – Pre svega, prezadovoljan sam pristupom svih igrača prema igri. U prvom poluvremenu nam je falio završni… »
Stanković posle Zvezdinog remija: ''Imam neka iznenađenja...'' Ovo je Zvezda kakvu on hoće!

Stanković posle Zvezdinog remija: ''Imam neka iznenađenja...'' Ovo je Zvezda kakvu on hoće!

Sportske.net 29.01.2020
Pobeda izostala, ali ređaju se pohvale. Crvena zvezda danas nije uspela da savlada skopski Vardar u drugoj proveri u Turskoj, bilo je 0:0, posle čega se mogla primetiti zabrinutost među navijačima crveno-belih u njihovim prvim reakcijama na… »

Vesti dana »