Povezane vesti

Vanesa Brajant prekinula ćutnju: Potpuno sam skrhana

Vanesa Brajant prekinula ćutnju: Potpuno sam skrhana

Dnevnik 30.01.2020
LOS ANĐELES: Supruga tragično preminulog američkog košarkaša Kobija Brajanta, Vanesa, tri dana nakon što su njen suprug i 13-godišnja ćerka Đijana poginuli u padu helikoptera, prekinula je tišinu i na Instagramu napisala da je potpuno skrhana… »
"Kobi i Điđi nam osvetljavaju put" - oglasila se Vanesa Brajant

"Kobi i Điđi nam osvetljavaju put" - oglasila se Vanesa Brajant

Mondo 30.01.2020
Supruga proslavljenog košarkaša Kobija Brajanta i mama malene Điđi, objavila sliku porodice i potresnu poruku. Supruga proslavljenog košarkaša Kobija Brajanta i mama malene Điđi, objavila sliku porodice i potresnu poruku Pre četiri dana svet je… »
Oglasila se posle tri dana apsolutne tišine: Vanesa Brajant je rešila da konačno progovori o tragičnoj smrti Kobija i…

Oglasila se posle tri dana apsolutne tišine: Vanesa Brajant je rešila da konačno progovori o tragičnoj smrti Kobija i…

Sportal blic 30.01.2020
Vanesa Brajant, supruga tragično nastradalog Kobija Brajanta, žena koja je u užasnoj tragediji izgubila i muža i 13-godišnju ćerku Đijanu, posle četiri dana od šokantne vesti u padu hilikoptera u kome je život izgubilo ukupno devetoro ljudi… »
"Da sam samo mogla da ih zagrlim i poljubim": Kobijeva supruga porukom za Mambu i Điđi rasplakala planetu

"Da sam samo mogla da ih zagrlim i poljubim": Kobijeva supruga porukom za Mambu i Điđi rasplakala planetu

Večernje novosti 30.01.2020
Vanesa Brajant, supruga tragično nastradalog košarkaša Kobija, obratila se planeti nekoliko dana posle šokantne tragedije. Dugo je Vanesa profil na društvenim mrežama držala zaključanim, nije mogla da se oporavi od najvećeg udarca u životu, ali… »
Vanesa Brajant: Nemoguće je zamisliti život bez njih

Vanesa Brajant: Nemoguće je zamisliti život bez njih

N1 Info 30.01.2020
Četiri dana nakon tragedije u kojoj je stradao Kobi Brajant i njegova ćerka Điđi, na Instagramu se oglasila supruga slavnog košarkaša Vanesa. U dirljivoj poruci ona se zahvalila svima koji šalju podršku njoj i njenoj porodici. "Devojke i ja… »

Vesti dana »

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Glas Zapadne Srbije pre 13 satijoš 7 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTS pre 6 satijoš 6 povezanih
Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Danas pre 5 satijoš 2 povezane