Povezane vesti

Vladika Joanikije: Ne smemo dozvoliti da naša vera bude ponižena, a mi diskriminisani

Vladika Joanikije: Ne smemo dozvoliti da naša vera bude ponižena, a mi diskriminisani

Sputnik 30.01.2020
Srpska pravoslavna crkva u Crnoj Gori ne traži ništa više nego što su druge verske zajednice dobile, i ništa manje od onoga što joj pripada, poručio je episkop budimljansko-nikšićki Joanikije, prenose „Dnevne novine“. Vladika je u govoru… »
Vladika Joanikije poručio: Ne sme se dozvoliti da naša vera bude ponižena, a mi diskriminisani!

Vladika Joanikije poručio: Ne sme se dozvoliti da naša vera bude ponižena, a mi diskriminisani!

Kurir 30.01.2020
Srpska pravoslavna crkva u Crnoj Gori ne traži ništa više nego što su druge verske zajednice dobile, i ništa manje od onoga što joj pripada, poručio je episkop budimljansko-nikšićki Joanikije, prenose Dnevne novine. On je u govoru, koji je… »
Svetosavska akademija u Nikšiću: Sveti Sava ogledalo našeg identiteta

Svetosavska akademija u Nikšiću: Sveti Sava ogledalo našeg identiteta

Večernje novosti 29.01.2020
Pozdravno slovo episkopa Budimljansko-nikšićkog Joanikija, koji nije mogao prisustvovali akademiji, pročitao je prota Dragan Krušić. U prepunoj sali Nikšićkog pozorišta održana je Svetosavska akademija. Pozdravno slovo episkopa… »

Vesti dana »