Povezane vesti

Milo sprema incidente za koje će optužiti Srbe?

Milo sprema incidente za koje će optužiti Srbe?

Alo 30.01.2020
Milo izlaz iz začaranog kruga koji ga neminovno vodi u opoziciju nakon 30 godina neprikosnovene vlasti vidi samo u izazivanju krvavih incidenata na severu Crne Gore, nad kojim praktično više nema kontrolu!? Kao što je „Alo!“ već pisao, ti… »
Učiteljica iz Bara suspendovana

Učiteljica iz Bara suspendovana

Alo 30.01.2020
Radovi su nastali u ponedeljak na redovnom času likovnog, na temu crtanje ukrasa. Rada Višnjić, učiteljica iz OŠ „Jugoslavija“, čija su deca na času likovnog crtala Štrumpfove, suspendovana je dok protiv nje traje disciplinski postupak… »
Najbolji odgovor Milu 2020. dao je Milo 1989.

Najbolji odgovor Milu 2020. dao je Milo 1989.

Alo 30.01.2020
Trideset godina prošlo, a on tek onda shvatio da nije Srbin. Crnoorski predsednik Milo Đukanović na jugoslovenskoj i političkoj sceni obitava već 30 godina. U vrh politike ušao je sa čuvenom ekipom " mlađih i ljepših" među kojima su bili pokojni… »
Bar nastavlja da prkosi — aktivni policajac na čelu litije /foto/

Bar nastavlja da prkosi — aktivni policajac na čelu litije /foto/

Sputnik 30.01.2020
Barski vatrogasci su odavno postali miljenici svojih sugrađana, nakon što su odbili da primene represivne mere protiv vernika koji su izražavali protivljenje otimanju crkvene imovine. Ipak, oni nisu jedini koji podržavaju svoj narod u pravednoj borbi… »
Prosvetari ustaju u zaštitu učiteljice koja je suspendovana zbog Štrumpfova

Prosvetari ustaju u zaštitu učiteljice koja je suspendovana zbog Štrumpfova

Sputnik 30.01.2020
Prosvetari iz Crne Gore masovno se solidarišu sa Radom Višnjić, učiteljicom OŠ „Jugoslavija“ u Baru, koja je suspendovana sa posla zato što su njeni đaci na času likovnog crtali Štrumpfove u trobojci, koja bode oči zvaničnoj Podgorici… »
Kada sam radila priredbu na albanskom, nisam im smetala: Učiteljica iz Bara se oglasila posle suspenzije zbog trobojke

Kada sam radila priredbu na albanskom, nisam im smetala: Učiteljica iz Bara se oglasila posle suspenzije zbog trobojke

Kurir 30.01.2020
Slučaj učiteljice Rade Višnjić iz Bara podelio je crnogorsku javnost. Dok iz ministarstva i vladajućih partija osuđuju “bilo koju zloupotrebu dece i obrazovnih ustanova”, iz opozicionog DNP podržavaju učiteljicu. Podsetimo, Rada je… »
Učiteljica iz Bara koja je suspendovana: Sa decom sam radila za priredbu tačku uz albansku pesmu

Učiteljica iz Bara koja je suspendovana: Sa decom sam radila za priredbu tačku uz albansku pesmu

Telegraf 30.01.2020
- Nemam ja ništa protiv Muslimana, Albanaca - rekla je Rada. Slučaj učiteljice Rada Višnjić iz Bara. koja je suspendovana nakon što je na svom Fejsbuk profilu objavila fotografiju na kojoj njeni učenici pokazuju crteže na kojima su štrumfovi u… »
"Kada sam radila priredbu na albanskom, držali su me kao malo vode na dlanu": Učiteljica iz Bara o tome zašto je…

"Kada sam radila priredbu na albanskom, držali su me kao malo vode na dlanu": Učiteljica iz Bara o tome zašto je…

Večernje novosti 30.01.2020
Ovo nije prvi slučaj da je, kako kaže, "širila bratstvo i jedinstvo" SLUČAJ učiteljice Rade Višnjić iz Bara podelio je crnogorsku javnost. Dok iz ministarstva i vladajućih partija osuđuju “bilo koju zloupotrebu dece i obrazovnih ustanova”, iz… »
Učiteljica iz Bara: Učenici su predložili šta da crtaju

Učiteljica iz Bara: Učenici su predložili šta da crtaju

RTS 30.01.2020
Učiteljica Rada Višnjić iz Bara rekla je juče "Pobjedi" da ne brine zbog disciplinskog postupka jer je uverena da će se dokazati da nema njene krivice i odgovornosti za to što su deca crtala trobojku. Učiteljica Osnovne škole "Jugoslavija" rekla… »
Ekskluzivne fotografije: Radovi učenika iz Bara koji su uzdrmali Crnu Goru

Ekskluzivne fotografije: Radovi učenika iz Bara koji su uzdrmali Crnu Goru

Sputnik 30.01.2020
Veliki Štrumpf, kojeg su učenici trećeg razreda Osnovne škole „Jugoslavija“ u Baru nacrtali u centru srpske trobojke, bez sumnje je postao novi simbol borbe za očuvanje srpskih svetinja u Crnoj Gori. Sputnjik ekskluzivno objavljuje fotografije… »
Štrumpf u centru trobojke kao simbol borbe za očuvanje srpskih svetinja: Pogledajte crteže učenika iz Bara koji su uzdrmali…

Štrumpf u centru trobojke kao simbol borbe za očuvanje srpskih svetinja: Pogledajte crteže učenika iz Bara koji su uzdrmali…

Večernje novosti 30.01.2020
Veliki Štrumpf kojeg su učenici trećeg razreda Osnovne škole „Jugoslavija“ u Baru nacrtali u centru srpske trobojke bez sumnje je postao novi simbol borbe za očuvanje srpskih svetinja u Crnoj Gori. Veliki Štrumpf kojeg su učenici trećeg… »
I crnogorski osnovci znaju ko je "Veliki Štrumpf", hoće li zbog toga stradati učiteljica?

I crnogorski osnovci znaju ko je "Veliki Štrumpf", hoće li zbog toga stradati učiteljica?

RTV 30.01.2020
PODGORICA/BAR - Rada Višnjić, učiteljica Osnovne škole "Jugoslavija" iz Bara, čiji su đaci na času likovnog crtali Štrumpfove i proskribovanu "trobojku", suspendovana je dok protiv nje traje disciplinski postupak. Rada Višnjić, učiteljica… »
"Ne znam koliko dugo neću primati platu": Zbog trobojke suspendovana učiteljica iz Bara

"Ne znam koliko dugo neću primati platu": Zbog trobojke suspendovana učiteljica iz Bara

Večernje novosti 30.01.2020
Rada Višnjić, učiteljica iz OŠ „Jugoslavija“, čija su deca na času likovnog crtala Štrumpfove, suspendovana je dok protiv nje traje disciplinski postupak. Rada Višnjić, učiteljica iz OŠ „Jugoslavija“, čija su deca na času likovnog… »
Učiteljica iz bara suspendovana! Rada Višnjić: Deca su predložila da crtaju Štrumpfove sa trobojkom!

Učiteljica iz bara suspendovana! Rada Višnjić: Deca su predložila da crtaju Štrumpfove sa trobojkom!

Kurir 30.01.2020
Rada Višnjić, učiteljica iz OŠ "Jugoslavija", čija su deca na času likovnog crtala Štrumpfove, suspendovana je, dok protiv nje traje disciplinski postupak. Učiteljica je ovu informaciju saznala juče popodne kada je došla na posao. „Dok taje… »
Suspendovana učiteljica: Đaci sami predložili da crtaju štrumpfove na trobojci

Suspendovana učiteljica: Đaci sami predložili da crtaju štrumpfove na trobojci

N1 Info 30.01.2020
Rada Višnjić, suspendovana učiteljica Osnovne škole "Jugoslavija" iz Bara, kazala je da je uverena da će dokazati da nema njene krivice i odgovornosti za to što su deca crtala trobojku, odnosno štrumpfove dok je na poleđini bila naslikana… »
Učiteljica iz Bara tvrdi da su deca predložila da crtaju štrumpfove na trobojci

Učiteljica iz Bara tvrdi da su deca predložila da crtaju štrumpfove na trobojci

Novi magazin 30.01.2020
Rada Višnjić, suspendovana učiteljica Osnovne škole "Jugoslavija" iz Bara, kazala je da je uverena da će dokazati da nema njene krivice i odgovornosti za to što su deca crtala trobojku, odnosno štrumpfove dok je na poleđini bila naslikana… »
Sputnjik saznaje: Učiteljica iz Bara suspendovana jer su deca crtala Štrumpfove sa trobojkom

Sputnjik saznaje: Učiteljica iz Bara suspendovana jer su deca crtala Štrumpfove sa trobojkom

Sputnik 30.01.2020
Rada Višnjić, učiteljica iz OŠ „Jugoslavija“, čija su deca na času likovnog crtala Štrumpfove, suspendovana je dok protiv nje traje disciplinski postupak. Učiteljica je ovu informaciju saznala juče posle podne, kada je došla na posao. „Dok… »
"Deca su birala šta će da crtaju, nije moj problem što direktorki smeta trobojka": Učiteljica Rada iz Bara na udaru uprave…

"Deca su birala šta će da crtaju, nije moj problem što direktorki smeta trobojka": Učiteljica Rada iz Bara na udaru uprave…

Večernje novosti 29.01.2020
Direktorka škole Biljana Vukmanović kaže da su u ovom slučaju preduzete mere iz nadležnosti direktora i pokrenut je disciplinski postupak. UPRAVA OŠ "Jugoslavija" pokrenula je disciplinski postupak protiv učiteljice Rade Višnjić (na slici), koja… »

Vesti dana »