Povezane vesti
HAPŠENJE U NOVOM PAZARU: Ucenjivao direktora škole i od njega tražio novac
IndeksOnline 30.01.2020
NOVI PAZAR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave Novi Pazar, lišili su danas slobode F.Č. (32) iz tog grada, zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično delo ucena. Kako saznaje indeksonline.rs, F.Č. je duži vremenski period… »
Tukli, pa izboli mladića: Policija uhapsila osumnjičene za pokušaj ubistva u Novom Pazaru
Telegraf 30.01.2020
Uhapšena su dvojica muškaraca, a protiv jednog je podneta krivična prijava. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru uhapsili su O. J. (19), iz tog grada zbog sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju. Uhapšen je i E. D… »
Uhapšen osumnjičeni za pokušaj ubistva
Radio sto plus 30.01.2020
Novopazarska policija uhapsila je O.J. (19) iz ovog grada osumnjičenog da je počinio krivično delo ubistvo u pokušaju, saopštila je danas Policijska uprava. Pored njega, uhapšen je i E.D. (22) iz ovog grada, dok je protiv muškarca (24) podneta krivična… »
Vesti dana »

Visoke temperature i vremenske nepogode u Srbiji: crveno upozorenje za Pomoravlje i jugoistok
Naslovi.ai pre 12 minutajoš 38 povezanih

VIDEO Autobus sa srpskim turistima kamenovan u Grčkoj: Troje povređenih
Radio 021 pre 1 satjoš 22 povezane

Mađarska se oglasila o pregovorima Ukrajine i Rusije: „Spremni smo“
Danas pre 22 minutajoš 23 povezane