Povezane vesti
SAD se oglasile povodom krize u Crnoj Gori
Alo 31.01.2020
Tenzije rastu zbog usvajanja Zakona o slobodi veroispovesti. Sjedinjene Američke Države pozivaju Srbiju i Crnu Goru da pokažu uzdržanost i izbegnu bilo kakve akcije koje mogu da dovedu do jačanja napetosti ili nasilnih akcija i da vode konstruktivan… »
SAD o tenzijama zbog Zakona o slobodi veroispovesti: Izbeći nasilne akcije
Politika 31.01.2020
Sjedinjene Američke Države (SAD) pozivaju sve strane da pokažu uzdržanost i izbegnu bilo kakve akcije koje mogu da dovedu do jačanja napetosti ili nasilne akcije i da vode konstruktivan dijalog o tom osetljivom pitanju. To je saopšteno iz Stejt… »
SAD poziva Srbiju i Crnu Goru na suzdržanost i dijalog
Al Jazeera 31.01.2020
SAD poziva na suzdržanost i izbjegavanje bilo kakvih akcija koje mogu dovesti do jačanja napetosti ili nasilja. Sjedinjene Američke Države pozivaju Srbiju i Crnu Goru da pokažu suzdržanost i izbjegnu bilo kakve akcije koje mogu dovesti do jačanja… »
SAD pozivaju sve strane u Crnoj Gori na uzdržanost i konstruktivan dijalog
N1 Info 31.01.2020
SAD pozivaju sve strane da pokažu uzdržanost i izbegnu bilo kakve akcije koje mogu da dovedu do jačanja napetosti i da vode konstruktivan dijalog o tom osetljivom pitanju, saopšteno je iz Stejt departmenta u odgovoru na pitanje Glasa Amerike da… »
Vesti dana »
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 25 minutajoš 29 povezanih
Direktor policije: Policajci koji budu radili poslove nespojive sa službom dobiće otkaz
Sputnik pre 59 minutajoš 47 povezanih
Vremenska prognoza za ponedeljak, 18. maj: Mestimično oblačno, vetrovito i toplije
Beta pre 4 satijoš 27 povezanih
Iran će izgraditi "novi poredak": "Deaktiviraćemo američke vojne baze"
B92 pre 2 satajoš 19 povezanih





