Povezane vesti

Gradonačelnik Cvetanović nasmejao leskovačke funkcionere, a naljutio Nišlije

Gradonačelnik Cvetanović nasmejao leskovačke funkcionere, a naljutio Nišlije

Južne vesti 31.01.2020
Dok je u skupštinskoj sali dobio podršku prisutnih koji su se smejali, gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović sada od javnosti dobija osude, jer je Niš opisao kao “grad od 3 slova, na ulazu zatvor, na izlazu ludnica”. Njegov istup ocenjuju kao… »
Gradonačelnik Leskovca se izvinio Nišlijama i gradonačelniku Niša

Gradonačelnik Leskovca se izvinio Nišlijama i gradonačelniku Niša

Jugmedia 31.01.2020
Gradnonačelnik Leskovca Goran Cvetanović izvinio se danas u otvorenom pismu građanima Niša i gradonačelniku Niša Darku Bulatović zbog šale koju je o gradu Nišu izgovorio za skupštinskom govornicom, što je izazvalo burne reakcije. U celosti… »
Gradonačelnik Leskovca se izvinio gradonačelniku i građanima Niša

Gradonačelnik Leskovca se izvinio gradonačelniku i građanima Niša

Niške vesti 31.01.2020
„Tokom izgalanja nesvesno sam uvredio građane Niša, ali mi to ni u snu nije bila namera. Naprotiv, tokom govora sam istakao da je Niš univerzitetski centar, veliki i moderan grad, u kome mnogi naši uspešni Leskovčani završavaju školu. Naglasio… »
Gradonačelnik Leskovca o Nišu: Na ulazu zatvor, na izlazu ludnica

Gradonačelnik Leskovca o Nišu: Na ulazu zatvor, na izlazu ludnica

N1 Info 31.01.2020
Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović izvinio se građanima Niša i gradonačelniku Darku Bulatoviću pošto je za skupštinskom govornicom Niš opisao kao "grad od 3 slova, na ulazu zatvor, na izlazu ludnica", što su mnogobrojni građani, aktivisti… »
Nakon osude javnosti, gradonačelnik Leskovca se izvinjava Nišlijama

Nakon osude javnosti, gradonačelnik Leskovca se izvinjava Nišlijama

Južne vesti 31.01.2020
Nakon što je za skupštinskom govornicom Niš opisao kao "grad od 3 slova, na ulazu zatvor, na izlazu ludnica", što su mnogobrojni građani, aktivisti civilnog sektora i opozicionari osudili, prvi čovek Leskovca Goran Cvetanović se, kako piše u… »

Vesti dana »