Povezane vesti
Milo izdao naređenje! Poslednji trzaji tiranske vlasti - čeka se odgovor naroda! (foto/video)
Srbija danas 31.01.2020
Milo Đukanović otišao je još jedan korak dalje u diktaturi i maltretiranju naroda koji se bori za svoja prava, pa je tako naredio da se uhapse svi oni koji su organizovali potpuno mirne litije na kojima su se borili za svetinje. Đukanović je pokazao u… »
Narodni poslanik Bečić: Krajnje je vreme da vlast u Crnoj Gori preispita i revidira svoje odluke
Srbija danas 31.01.2020
Vlast u Crnoj Gori nastavlja sa pritiskom na opoziciju, posle tenzija koje je sama izazvala usvajanjam kontroverznog Zakona o slobodi veroispovesti koji je izazvao masovne proteste vernika SPC. Nakon poslednjih događaja i hapšenja u Crnoj Gori, vlast… »
Muka rađa heroje! Najhrabriji članovi DPS-a otkazuju poslušnost Đukanoviću! (foto)
Srbija danas 31.01.2020
Milo Đukanović, predsednik Crne Gore, za tri decenije autokratske vladavine, od Crne Gore je stvorio siromašnu podeljenu državu, ali je tek na zalasku svoje političke karijere napravio pravi politički potez, kojim je ujedinio narod. Pritisak koji je… »
Vesti dana »
Slovački i češki premijeri Fico i Babiš podržali Orbana za parlamentarne izbore
Beta pre 35 minutajoš 58 povezanih
Bekerat povodom godišnjice ubistva Ćuruvije: Pravda još nije dostignuta
Radio 021 pre 3 satajoš 31 povezana
Počeli američko-iranski pregovori u Pakistanu, tokom trajanja krhkog primirja
Pravo u centar pre 15 minutajoš 42 povezane
Rat na Bliskom istoku: Iran negira da su brodovi SAD prošli kroz Ormuz; mine kamen spoticanja ili samo diverzija? Pregovori u Islamabadu
Večernje novosti pre 10 minutajoš 88 povezanih
"Od ovog datuma temperatura preko 25 stepeni": Meteorolog Todorović otkrio kakvo će vreme biti do kraja aprila
Mondo pre 3 satajoš 32 povezane

