Povezane vesti

Požar u Hotelu N izbio na prvom spratu u arhivi: Deca evakuisana, nema povređenih

Požar u Hotelu N izbio na prvom spratu u arhivi: Deca evakuisana, nema povređenih

Telegraf 31.01.2020
Kako saznajemo, požar koji je zbio oko 12 sati, lokalizovan je. Dvoje dece zarobljeno je na simsu prozora, na trećem spratu Hotela N u Beogradu, gde je oko 12.30 časova izbio požar, saznaje Telegraf.rs. Tri ekipe Hitne pomoći su odjurile na lice… »
U Hotelu N najviše juniora FK Crvena zvezda: "Tresu mi se noge, ne znam kako ću da treniram"

U Hotelu N najviše juniora FK Crvena zvezda: "Tresu mi se noge, ne znam kako ću da treniram"

Telegraf 31.01.2020
Požar je izbio na prvom spratu. U Hotelu N na Voždovcu u kojem je oko 12 sati izbio požar nalazilo se puno dece, a kako saznajemo u ovom ugostiteljskom objektu bilo ih je oko 30. Među njima su i juniori Fudbalskog kluba "Grafičar" koji je, inače… »
Požar u Hotelu "N" izbio na prvom spratu: Nema povređenih (foto)

Požar u Hotelu "N" izbio na prvom spratu: Nema povređenih (foto)

Večernje novosti 31.01.2020
Vatrogasci-spasioci evakuisali su decu sa viših spratova i tom prilikom niko nije povređen. Požar koji je izbio oko 12.30 časova na prvom spratu hotela "N" na Voždovcu lokalizovan je, saopštio je MUP. Vatrogasci-spasioci evakuisali su decu sa viših… »
Drama na Voždovcu: Požar u hotelu, deca stajala na simsu, dve žene se nagutale dima

Drama na Voždovcu: Požar u hotelu, deca stajala na simsu, dve žene se nagutale dima

Blic 31.01.2020
Danas oko 12.30 časova izbio je požar u okviru Hotela N, u Bilećkoj ulici 57 u Beogradu. U trenutku izbijanja vatre u objektu je bilo dosta dece, mladih sportista, a kako nezvanično sazjnajemo, povređene su dve žene, radnice koje su se nagutale… »
Omladinci FK "Crvena zvezda" zarobljeni u Hotelu "N": Kulja gusti dim, stigli vatrogasci

Omladinci FK "Crvena zvezda" zarobljeni u Hotelu "N": Kulja gusti dim, stigli vatrogasci

Večernje novosti 31.01.2020
Prema prvim informacijama, požar je izbio na prvom spratu. U Hotelu "N" na Voždovcu u kojem je oko 12 sati izbio požar nalazi se puno dece, a prema prvim informacijama, u ovom ugostiteljskom objektu ima ih sigurno oko 30. Među njima su i omladinci… »
Bivši kapiten Zvezde hitno otrčao u zapaljeni hotel: Čim sam čuo da gori, došao sam! Svi su dobro...

Bivši kapiten Zvezde hitno otrčao u zapaljeni hotel: Čim sam čuo da gori, došao sam! Svi su dobro...

Telegraf 31.01.2020
Luković ističe da su svi mališani dobro. Na trećem spratu Hotela N u Beogradu oko 12.30 izbio je požar. Prema prvim informacijama dvoje dece zarobljeno je na simsu prozora, a kako Telegraf.rs saznaje u hotelu je najmenje tridesetoro dece među kojima… »

Vesti dana »