Povezane vesti
Erdogan kritizira zbog Palestine: Saudijska Arabijo, kada ćeš progovoriti?
Al Jazeera 31.01.2020
Predsjednik Turske kritizirao je zaljevske arapske države jer se nisu izjasnile protiv američkog plana za Bliski istok. Predsjednik Turske Recep Tayyip Erdogan kritizirao je danas Saudijsku Arabiju i druge zaljevske arapske države zbog toga što se nisu… »
Erdogan: Kritike zalivskih zemalja zbog plana za Bliski istok
Dnevnik 31.01.2020
ANKARA: Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan kritikovao je danas Saudijsku Arabiju i druge zalivske arapske države zbog toga što se nisu izjasnili protiv američkog plana za Bliski istok, za koji je rekao da podržava izraelsku aneksiju palestinskih… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 7 minutajoš 1 povezana

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 22 minutajoš 1 povezana

Vučić najavio moguće prevremene izbore – otkrio i kada bi mogao da podnese ostavku
RTK pre 6 satijoš 1 povezana

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 7 satijoš 1 povezana