Povezane vesti
U Kini od koronavirusa umrlo 259 ljudi, gotovo 12.000 zaraženo
Politika 01.02.2020
PEKING – Broj umrlih od novog oblika koronavirusa u Kini porastao je na 259, dok je zaraženo gotovo 12.000 ljudi, saopštile su danas kineske zdravstvene vlasti novi bilans ove epidemije. Nacionalna zdravstvena komisija objavila je u svom redovnom dnevnom… »
Od koronavirusa 259 umrlih, skoro 12.000 oboljelih
Al Jazeera 01.02.2020
Očekuje se kako će broj zaraženih i umrlih od smrtonosnog virusa u Kini biti veći, kada sve regije objave posljednje statistike. Broj zaraženih novim koronavirusom u Kini približio se cifri 12.000, a do sada je umrlo najmanje 259 oboljelih, objavile su… »
U Kini broj zaraženih koronavirusom porastao na 11000, 259 umrlih
SEEbiz 01.02.2020
PEKING - Broj zaraženih novim koronavirusom u Kini porastao je na više od 11000, a do sada je umrlo 259 oboljelih, objavile su kineske zdravstvene vlasti u subotu. Dužnosti zdravstvenih službi u pokrajini Hubei, epicentru krize izazvane koronavirusom… »
U Kini broj zaraženih koronavirusom porastao na 11.000, preminulo 259 osoba
N1 Info 01.02.2020
Broj zaraženih novim koronavirusom u Kini porastao je na više od 11.000, a do sada je preminulo 259 obolelih, objavili su kineski zdravstveni zvaničnici. Zvaničnici zdravstvenih službi u pokrajini Hubej, epicentru krize izazvane koronavirusom, saopštili… »
Vesti dana »
Znate li kada je Voša poslednji put slavila na "Marakani", a kada je upisala "duplu pobedu" nad Crvenom zvezdom?!
Sportske.net pre 40 minutajoš 100 povezanih
Na granici ludila: Češki predsednik poručio da se bliži trenutak "obaranja ruskih aviona"
Pravda pre 2 satajoš 51 povezana
Partizan vezao drugu pobedu bez Željka Obradovića – Bonga razbio Rumune
Sputnik pre 0 minutajoš 37 povezanih
Novi državni udar: Specijalna jedinica zauzela televiziju - garda ih razbila
Pravda pre 6 satijoš 27 povezanih





