Povezane vesti
Glasanje o opozivu Trampa u sredu, odbijeno dovođenje novih svedoka
Politika 01.02.2020
VAŠINGTON – Proces opoziva predsedniksa SAD Donalda Trampa trebalo bi da se završi u sredu glasanjem u Senatu o optužbama koje su protiv njega podignute, prenelo je više američkim medija pozivajući se na izvore u Senatu. Sa 51 glasom prema 49, članovi… »
Senat glasao protiv poziva novih svedoka na suđenje Trampu
N1 Info 01.02.2020
Sa 51 glasom za i 49 protiv, članovi Senata glasali su protiv pozivanja novih svedoka i razmatranja novih dokumenata na suđenju predsedniku Donaldu Trampu, prenosi Glas Amerike. Sa 51 glasom za i 49 protiv, članovi Senata glasali su protiv pozivanja… »
Suđenje Trampu: Senat glasao protiv poziva novih svedoka! (video)
Kurir 01.02.2020
Sa 51 glasom za i 49 protiv, članovi Senata glasali su protiv pozivanja novih svedoka i razmatranja novih dokumenata na suđenju za opoziv predsednika Donalda Trampa. Od republikanskih senatora, zahtev da se pozovu novi svedoci podržali su samo Suzan… »
Vesti dana »

Za Goranom Vesićem raspisana poternica, operisan u privatnoj bolnici
Serbian News Media pre 31 minutajoš 189 povezanih

Dačić: Akustični LRAD uređaji vraćeni u magacine, ponudili smo ih aerodromima
Euronews pre 1 satjoš 25 povezanih

Tramp postavlja rok za mir u Ukrajini dok ruski napadi na Kijev odnose živote
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 52 povezane

Nove cene goriva: Benzin poskupeo, evrodizel na 196 dinara
Serbian News Media pre 5 satijoš 27 povezanih