Povezane vesti

Sweet 17 ili Dominacija

Sweet 17 ili Dominacija

Mozzart sport 01.02.2020
Novak Đoković na Dominika Tima u finalu Australijan opena. Sa jedne strane 16-struki grend slem šampion, a sa druge - Dominik Tim. Novak Đoković za osmu titulu u Melburnu i povratak na prvo mesto ATP liste protiv jednog u nizu mlađih tenisera koji… »
Američka teniserka Sofija Kenin osvojila Melburn

Američka teniserka Sofija Kenin osvojila Melburn

Danas 01.02.2020
Američka teniserka Sofija Kenin (21) nadigrala je Garbinje Mugurusu sa 2:1 u finalu Australijan Opena i došla do prvog Grend slem trofeja u karijeri. Kenin je do pobede nad Špankinjom došla posle rezultatskog preokreta, rezultatom 2:1 (4:6; 6:2; 6:2)… »
Kenin osvojila Australijan open

Kenin osvojila Australijan open

Dnevnik 01.02.2020
MELBURN: Mlada američka teniserka Sofija Kenin osvojila je titulu na Australijan openu, pošto je danas u finalu savladala Garbinje Muguruzu iz Španije sa 4:6, 6:2, 6:2. Kenin je do prve gren slem titule u karijeri stigla posle preokreta, nakon što je… »
Sofia Kenin pobjednica Australian Opena

Sofia Kenin pobjednica Australian Opena

Al Jazeera 01.02.2020
Amerikanka je u subotnjem finalu u Melbournu savladala Španjolku Garbine Muguruzu sa 4:6, 6:2, 6:2; u nedjeljju finale tenisera Novak Đoković – Dominic Thiem. Američka 21-godišnja teniserka Sofia Kenin nova je pobjednica Australian Opena u… »
Neustrašiva Kenin je šampionka Australijan Opena!

Neustrašiva Kenin je šampionka Australijan Opena!

N1 Info 01.02.2020
Sofija Kenin nova je šampionka Australijan Opena! Amerikanka je u velikom finalu u Melburnu pobedila špansku teniserku Garbinje Muguruzu sa 4:6, 6:2, 6:2. Mlada američka igračica je osvojila prvu Gren slem titulu u svom prvom velikom finalu! Ujedno… »
Ova šećerlema je upravo osvojila Australijan open! A pre 15 godina je ruku pod ruku sa Kim Klastejrs očarala Melburn

Ova šećerlema je upravo osvojila Australijan open! A pre 15 godina je ruku pod ruku sa Kim Klastejrs očarala Melburn

Sportal blic 01.02.2020
Pre 14 godina Kim Klajsters je bila na vrhu teniskog sveta, pa je “dvorove” Australijan opena pokazala preslatkoj šestogodišnjoj Amerikanki ruskog porekla. Ista ta oduševljena klinka, danas je osvojila isti taj Australijan open! , napravila je… »
"Moji Srbi su uz mene": Đoković se uzda u podršku navijača pred finale Melburna

"Moji Srbi su uz mene": Đoković se uzda u podršku navijača pred finale Melburna

Večernje novosti 01.02.2020
Znam da ću imati naše Srbe koji će biti tu i podržavati me, sad nezavisno da li će biti većina za mene ili ne, ja znam šta mi je činiti na terenu. Za prvo mesto na ATP listi i osmu titulu na Australijan openu Novak Đoković će igrati sutra… »
Za Đokovića bi bilo bolje da igra protiv: - Nadala?! Uvek ista priča: Potcenjuju Novaka, a onda će u nedelju "nisam tako…

Za Đokovića bi bilo bolje da igra protiv: - Nadala?! Uvek ista priča: Potcenjuju Novaka, a onda će u nedelju "nisam tako…

Sportal blic 01.02.2020
Kada je Dominik Tim prošao Rafaela Nadala u četvrtfinalu mnogi su odmah prokomentarisali kako to nije dobro za Novaka Đokovića i njegov pohod na osmu titulu na Australijan openu. Rafa ili Zverev bili bi, prema mišljenju stručnjaka, daleko… »

Vesti dana »