Povezane vesti

„Čekali su da bude sama, uperili cevi u nju, polomili sliku mog pokojnog oca i demolirali kuću": Knežević o detaljima…

„Čekali su da bude sama, uperili cevi u nju, polomili sliku mog pokojnog oca i demolirali kuću": Knežević o detaljima…

Večernje novosti 01.02.2020
Poslanik crnogorskog opozicionog Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je danas da je policija čekala da on i njegov brat Mirko otputuju za Beograd kako bi pretresli njihovu porodičnu kuću. CRNA Gora se ne smiruje. Posle hapšenja Ratke… »
Knežević: Uperili su cev u moju majku, polomili sliku pokojnog oca i demolirali kuću

Knežević: Uperili su cev u moju majku, polomili sliku pokojnog oca i demolirali kuću

Sputnik 01.02.2020
Poslanik crnogorskog opozicionog Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je da je policija čekala da on i njegov brat Mirko otputuju za Beograd kako bi pretresli njihovu porodičnu kuću. On je na konferenciji za novinare u Podgorici kazao da je… »
Knežević: Policija čekala da odemo u Beograd da pretrese kuću

Knežević: Policija čekala da odemo u Beograd da pretrese kuću

Politika 01.02.2020
PODGORICA – Poslanik crnogorskog opozicionog Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je danas da je policija čekala da on i njegov brat Mirko otputuju za Beograd kako bi pretresli njihovu porodicnu kuću. On je na konferenciji za novinare u… »
Bacili su na pod i gazili sliku mog pokojnog oca: Knežević opisao kako mu je uhapšena majka i odvedena sa lisicama!

Bacili su na pod i gazili sliku mog pokojnog oca: Knežević opisao kako mu je uhapšena majka i odvedena sa lisicama!

Kurir 01.02.2020
Milan Knežević, jedan od lidera opozicionog Demokratskog fronta i poslanik u crnogorskom parlamentu, objasnio je u kakvoj atmosferi je uhapšena njegova majka Ratka Knežević prilikom upada maskiranih policajaca u njihovu porodičnu kuću juče ujutru… »
Knežević: Policija čekala da brat i ja otputujemo da bi pretresla kuću

Knežević: Policija čekala da brat i ja otputujemo da bi pretresla kuću

N1 Info 01.02.2020
Situacija u Crnoj Gori i dalje je napeta posle pretresa koji je policija izvršila u Zeti, i privođenja desetak građana, uključujući i majku poslanika opozicionog Demokratskog fronta Milana Kneževića. Izvor: N1 Knežević tvrdi da je policija… »

Vesti dana »