Povezane vesti

Policija Crne Gore: Pretres kuće Kneževića urađen po zakonu (video)

Policija Crne Gore: Pretres kuće Kneževića urađen po zakonu (video)

Mondo 01.02.2020
Iz Uprave policije Crne Gore tvrde da su zakonito pretresli kuću opozicionog poslanika Milana Kneževića, ali i sve ostale u kojima su juče bili, javljaju podgoričke Vijesti. Iz Uprave policije Crne Gore tvrde da su zakonito pretresli kuću… »
"Uperili cevi u ženu od 69 godina, pa polomili fotografiju pokojnog oca": Knežević opisao kako mu je uhapšena majka

"Uperili cevi u ženu od 69 godina, pa polomili fotografiju pokojnog oca": Knežević opisao kako mu je uhapšena majka

Srbija danas 01.02.2020
Kazao je da je policija u 5.20 ujutro upala u porodičnu kuću ne dozvolivši njegovoj majci da im otvori vrata. Poslanik crnogorskog opozicionog Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je danas da je policija čekala da on i njegov brat Mirko… »
Predsednik reagovao na hapšenja Srba: Ja sam Srbin, boli me sve ovo u Crnoj Gori! Srbija će uvek biti uz svoj narod!

Predsednik reagovao na hapšenja Srba: Ja sam Srbin, boli me sve ovo u Crnoj Gori! Srbija će uvek biti uz svoj narod!

Kurir 01.02.2020
Šef države, posle akcije crnogorske policije, poručio da će Srbija uvek biti uz svoj narod i pomoći mu, ali i da moramo da poštujemo i znamo da postoji druga država. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije juče mogao da oćuti na maltretiranje… »

Vesti dana »