Povezane vesti

Potresna ispovest Elene, najstarije transrodne osobe u BiH

Potresna ispovest Elene, najstarije transrodne osobe u BiH

Mondo 01.02.2020
Najteže mi je pao period osnovne škole. Devojčice su u to vreme imale sandale s kaišem, dokolenice i suknjice, plave i crne. Čeznula sam da budem jedna od njih... Najteže mi je pao period osnovne škole. Devojčice su u to vreme imale sandale s… »
Ispovest elene, najstarije transrodne osobe u bih: Obeležena od samog rođenja za ceo život

Ispovest elene, najstarije transrodne osobe u bih: Obeležena od samog rođenja za ceo život

Kurir 01.02.2020
Najteže mi je pao period osnovne škole. Devojčice su u to vreme imale sandale s kaišem, dokolenice i suknjice, plave i crne. Čeznula sam da budem jedna od njih. Često su me napadale što ih gledam, a nisu bile svesne da gledam šta nose, a ne njih… »
Elena je najstarija transrodna žena u BiH: Komšija joj uperio pištolj u glavu, pretio da će je ubiti

Elena je najstarija transrodna žena u BiH: Komšija joj uperio pištolj u glavu, pretio da će je ubiti

Telegraf 01.02.2020
Na proleće ove godine Elena bi trebalo na operaciju u Beograd, koja košta skoro 800 evra, a redovno pije hormone, koji su znatno skuplji u BiH. - Najteže mi je pao period osnovne škole. Devojčice su u to vreme imale sandale s kaišem, dokolenice i… »
“Uperio je pištolj u mene, samo sam se pomolila”: Najstarija transrodna žena u BiH prolazi kroz pakao od malih nogu

“Uperio je pištolj u mene, samo sam se pomolila”: Najstarija transrodna žena u BiH prolazi kroz pakao od malih nogu

Večernje novosti 01.02.2020
Na proleće ove godine Elena bi trebala na operaciju u Beograd, koja košta skoro 800 evra. Najteže mi je pao period osnovne škole. Devojčice su u to vreme imale sandale s kaišem, dokolenice i suknjice, plave i crne. Čeznula sam da budem jedna od… »
Sve je počelo od samog rođenja: Potresna priča najstarije transrodne žene u BiH (foto)

Sve je počelo od samog rođenja: Potresna priča najstarije transrodne žene u BiH (foto)

Blic 01.02.2020
Najteže mi je pao period osnovne škole. Devojčice su u to vreme imale sandale s kaišem, dokolenice i suknjice, plave i crne. Čeznula sam da budem jedna od njih. Često su me napadale što ih gledam, a nisu bile svesne da gledam šta nose, a ne njih… »

Vesti dana »