Povezane vesti
Za Brnabić fer da Telekom besplatno emituje N1, a ako zatraže ostali...
N1 Info 02.02.2020
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić tvrdi da je ponuda Telekoma da emituje besplatno N1 televiziju potpuno fer prema drugim operaterima koji za tu uslugu plaćaju. Brnabić objašnjava da se u ceo slučaj umešala kada je počela kampanja #DaSeVidiN1 za koju… »
Brnabićeva jasna: Vlasnici n1 ne daju da se taj kanal emituje, oni su ukinuli n1!
Kurir 02.02.2020
U spor između Telekom i Junajted medija ( United media - UM) umešala sam se kada je počeo da bude politička kampanja koja se ne tiče sklapanja ugovora dva kablovska TV operatera, izjavila je danas premijerka Srbije Ana Brnabić. Ona je rekla da je to… »
Brnabić: Vlasnici N1 ne žele da se vidi N1
Danas 02.02.2020
Ne znam kada je Telekom tražio da se N1 ugasi, rekla je danas premijerka Srbije Ana Brnabić i istakla da nije na njoj da procenjuje da li je fer da neko traži da besplatno emituje N1. „To su pregovori dve kompanije oko komercijalnog ugovora i ja se u to… »
Vesti dana »

(Mapa) cela Srbija pod alarmom! Rhmz se oglasio, posebno upozorio na ovu opasnu pojavu: Od sutra preokret!
Blic pre 3 satajoš 29 povezanih

Partizan u Beogradu protiv Hibernijana traži zalet ka plej-ofu Lige konferencije
RTV pre 2 satajoš 56 povezanih