Povezane vesti

Episkop Joanikije o zadržavanju i pretresu na granici: Ovo nije dobro, kao da se Goli otok vratio u Crnu Goru!

Episkop Joanikije o zadržavanju i pretresu na granici: Ovo nije dobro, kao da se Goli otok vratio u Crnu Goru!

Kurir 02.02.2020
Episkop budimljansko-nikšićki Joanikije zadržan je na graničnom prelazu Ranče, a kako mu je rečeno, za to je postojalo naređenje. "Bilo je zaista neprijatno zaustavljanje na graničnom prelazu Ranče, urpkos činjenici što su se policajci… »
Crnogorska policija objasnila zašto je zadržala vladiku Joanikija na prelazu Ranče

Crnogorska policija objasnila zašto je zadržala vladiku Joanikija na prelazu Ranče

Sputnik 02.02.2020
Crnogorska policija saopštila je danas da je episkop budimljansko-nikšićki Joanikije zadržan na granici po redovnoj graničnoj proceduri. Uprava crnogorske policije je tako objasnila informaciju koja se danas pojavila — da je vladika Joanikije… »
"Rekli su mi da imaju naređenje da me zaustave i pretresu automobil": Episkop Joanikije, za "Novosti", posle zadržavanja na…

"Rekli su mi da imaju naređenje da me zaustave i pretresu automobil": Episkop Joanikije, za "Novosti", posle zadržavanja na…

Večernje novosti 02.02.2020
On primećuje da je od dolska specijalnih policijskih jedinica na severu Crne Gore više mladih ljudi pozvano na informativni razgovor. Bilo je zaista neprijatno zaustavljanje na graničnom prelazu Ranče, urpkos činjenici što su se policajci korektno… »

Vesti dana »