Povezane vesti

Dodik: Nema puta BiH u NATO

Dodik: Nema puta BiH u NATO

Vesti online 02.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nema puta BiH u NATO i da nijedan integrativni korak prema toj vojnoj organizaciji neće biti učinjen dok on obavlja funkciju na kojoj se nalazi u Predsedništvu BiH i vodi Republiku Srpsku… »
Dodik: Srebrenica je podvala Bošnjaka i dela međunarodne zajednice

Dodik: Srebrenica je podvala Bošnjaka i dela međunarodne zajednice

Novi magazin 02.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da se na slučaju podizanja optužnice za zločine u Srebrenici protiv predsednika Boračke organizacije RS (BORS), generala Milomira Savčića vidi da je Sud BiH "nametnut da bi isključivo… »
Dodik: Nema puta BiH u NATO dok sam ja u Predsedništvu BiH

Dodik: Nema puta BiH u NATO dok sam ja u Predsedništvu BiH

N1 Info 02.02.2020
Član Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik poručio je da nema puta BiH u NATO i da nijedan integrativni korak prema toj vojnoj organizaciji neće biti učinjen dok on obavlja funkciju na kojoj se nalazi u Predsedništvu BiH i vodi Republiku… »
Dodik: Nema puta BiH u NATO

Dodik: Nema puta BiH u NATO

RTV 02.02.2020
BANJA LUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nema puta BiH u NATO i da nijedan integrativni korak prema toj vojnoj organizaciji neće biti učinjen dok on obavlja funkciju na kojoj se nalazi u Predsedništvu BiH i vodi… »
Dodik: Nema puta BiH u NATO

Dodik: Nema puta BiH u NATO

Politika 02.02.2020
BANjALUKA - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nema puta BiH u NATO i da nijedan integrativni korak prema toj vojnoj organizaciji neće biti učinjen dok on obavlja funkciju na kojoj se nalazi u Predsedništvu BiH i vodi Republiku… »
Dodik o članstvu BiH u NATO: Dok sam ja na funkciji neće biti koraka ka integraciji u Alijansu

Dodik o članstvu BiH u NATO: Dok sam ja na funkciji neće biti koraka ka integraciji u Alijansu

Kurir 02.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da nema puta BiH u NATO i da nijedan integrativni korak prema toj vojnoj organizaciji neće biti učinjen dok on obavlja funkciju na kojoj se nalazi u Predsedništvu BiH i vodi Republiku Srpsku… »
"Srebrenica je ozbiljna podvala Bošnjaka": Dodik rekao da je Sud BiH nametnut da bi isključivo presuđivao Srbima

"Srebrenica je ozbiljna podvala Bošnjaka": Dodik rekao da je Sud BiH nametnut da bi isključivo presuđivao Srbima

Blic 02.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Srebrenica ozbiljna podvala Bošnjaka i dela međunarodne zajednice i da se i na slučaju generala Milomira Savčića vidi da je Sud BiH nametnut da bi isključivo presuđivao Srbima. Dodik je… »
“To jedino znaju” Kovačević tvrdi da SDS i PDP lažnim informacijama obmanjuju javnost

“To jedino znaju” Kovačević tvrdi da SDS i PDP lažnim informacijama obmanjuju javnost

Blic 02.02.2020
SDS i PDP nastavljaju da obmanjuju javnost potpuno lažnim i neproverenim informacijama i to je, očigledno, jedino što znaju, a jedina istina je da BiH nije aktivirala Akcioni plan za članstvo u NATO, nije usvojila godišnji nacionalni plan za… »

Vesti dana »

Danas su Cveti

Danas su Cveti

OK radio pre 1 satjoš 7 povezanih
Zurof: Ne treba podržati rezoluciju o Srebrenici

Zurof: Ne treba podržati rezoluciju o Srebrenici

Politika pre 3 satajoš 2 povezane