Povezane vesti
Trgovci utajili najviše poreza u 2019, čak 10 milijardi dinara
Vesti online 03.02.2020
Poreznici su u prethodnoj godini sprečili utaju gotovo 15 milijardi dinara poreza, dok je naplaćeno 119 milijardi dinara poreza više nego u 2018. godini. O rezultatima četvorogodišnje reforme Poreske uprave, ali i funkcionisanju elektronskih poreskih… »
Trgovci prošle godine utajili 10 milijardi dinara poreza
Kamatica 03.02.2020
To je za 119 milijardi dinara više nego u 2018. godini, odnosno 8,2 odsto. Ona je za RTS rekla da je poreska policija u 2019. podnela 1.365 krivičnih prijava za utaju poreza od 14,8 milijardi dinara što je, kaže, čak 45 odsto više nego u prethodnoj… »
Vesti dana »

"Molim građane da veruju u svoju državu" Vučević: Sada je jasno da iza svega što se dešava stoji pokušaj preuzimanja vlasti
Blic pre 4 satijoš 28 povezanih

Demonstranti zapalili prostorije SNS-a u Valjevu, incidenti i protesti u više gradova
RTS pre 7 minutajoš 22 povezane

Tramp podržava putinov plan?! Na potezu je Zelenski, sve može biti ekspresno rešeno!
Kurir pre 1 satjoš 102 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 24 povezane