Povezane vesti
Zapaljen "mercedes" na parkingu u Novom Sadu usred noći: Istraga je u toku
Telegraf 03.02.2020
Vlasnik zapaljenog vozila policiji je poznat od ranije. Automobil marke "mercedes" zapaljen je u noći između 2. i 3. februara u Novom Sadu. Kako Telegraf.rs saznaje, nije bilo povređenih, a vlasnik vozila policiji je poznat od ranije. Novosadski… »
Izgoreo automobil: Na Detelinari podmetnut požar na "mercedesu", vlasnik poznat policiji
Blic 03.02.2020
"Mercedes CLK45" bele boje potpuno je izgoreo u noći između nedelje i ponedeljka oko dva časa iza ponoći u Ulici Ilije Birčanina broj 33 na Detelinari u Novom Sadu. Svedoci tvrde da se pre požara začula detonacija i samo brzom intervencijom vatrogasaca… »
VIDEO: Zapaljen mercedes na Detelinari
Radio 021 03.02.2020
Tokom noći izgoreo je automobil na Detelinari. Vatra je izbila oko 2 časa na parkingu u dvorištu zgrade u Ulici Ilije Birčanina 33. Prema nezvaničnim informacijama 021.rs od izvora bliskih istrazi, požar je podmetnut. Za sada nepoznata osoba polila je… »
NS: Na Novoj Detelinari izgoreo „mercedes“
Dnevnik 03.02.2020
Na parkingu u dvorištu zgrade u Ulici Ilije Birčanina 33, u Novom Sadu, noćas je izgoreo automobil, a u požaru nije bilo povređenih. Kako „Dnevnik“ nezvanično saznaje, novosadski vatrogasci su brzom intervencijom ugasili požar i sprečili da se vatra… »
Vesti dana »

Leto se ipak vraća: U Srbiji se od ovog datuma očekuju 30+ temperature (GRAFIKON)
Nova pre 2 satajoš 21 povezana

Miloradović: Na paradi prikazujemo nova vozila, PVO sistem i modernizovanu rečnu flotu
RTV pre 1 satjoš 12 povezanih

Pravnik Ilić nakon analize suzavaca korišćenih u Novom Sadu: MUP nema obavezu da atestira sredstva prinude
Radio 021 pre 3 satajoš 9 povezanih