Povezane vesti

Ulica Gornje Sajlovo bez vode zbog havarije

Ulica Gornje Sajlovo bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.02.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 17 sati biti Ulica Gornje Sajlovo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Beogradskog keja bez vode zbog havarije

Deo Beogradskog keja bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.02.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 20 sati biti Beogradski kej, od Ulice Kozačinskog do Ulice episkopa Visariona. Postoji mogućnost da tokom radova blokada bude produžena i proširena ukoliko za tim bude potrebe… »
Gornje Sajlovo bez vode do 17 časova

Gornje Sajlovo bez vode do 17 časova

Radio 021 03.02.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 17 časova biti Ulica gornje Sajlovo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena. Autor: 021.rs… »
Pola Budisave i ulica Nikole Tesle u Rumenki bez vode zbog havarije

Pola Budisave i ulica Nikole Tesle u Rumenki bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 03.02.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti desna strana Budisave, gledano iz pravca Novog Sada, kao i Ulica Nikole Tesle u Rumenki. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Fabrika "Lir" do 15 sati bez vode

Fabrika "Lir" do 15 sati bez vode

Moj Novi Sad 03.02.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 15 sati biti fabrika "Lir" u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena… »
Fabrika Lir bez vode

Fabrika Lir bez vode

Dnevnik 03.02.2020
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 15 sati biti fabrika „Lir“. Kako podsećaju u JKP Vodovod i kanalizacija, postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »

Vesti dana »