Povezane vesti

Šta je Stanković unapredio u Zvezdinoj igri?

Šta je Stanković unapredio u Zvezdinoj igri?

Sportske.net 03.02.2020
Odgovor ima Veljko Simić. Fudbaler Crvene zvezde Vejko Simić rekao je danas da su crveno-beli pod vođstvom novog trenera Dejana Stankovića postali agresivnija ekipa i da će i u nastavku sve izgledati dobro. "Svaki trener donosi nešto novo, nešto… »
"Mladi, ne žurite sa odlaskom iz: Zvezde!" Veljko Simić je sa 17 godina napustio Marakanu i shvatio grešku!

"Mladi, ne žurite sa odlaskom iz: Zvezde!" Veljko Simić je sa 17 godina napustio Marakanu i shvatio grešku!

Sportal blic 03.02.2020
Fudbaler Crvene zvezde Veljko Simić izjavio je da ekipa na trenizima u Beleku svakodnevno uvežbava novine koje je doneo trener Dejan Stanković i da je na dobrom putu da sve primeni na terenu. "Radimo na presingu kada nemamo loptu, ali i kada je imamo u… »
Simić potvrdio da je Zvezda odbila ponudu Legije: Igraće ko zasluži, srećan sam i zadovoljan ovde

Simić potvrdio da je Zvezda odbila ponudu Legije: Igraće ko zasluži, srećan sam i zadovoljan ovde

Večernje novosti 03.02.2020
Moja poruka mladima je da ne žure. Zvezda je sada u mnogo boljoj situaciji nego kada sam ja igrao. Treba da stasaju prvo ovde - kaže Veljko. Očekuje Veljko Simić da će dobiti veću minutažu u Crvenoj zvezdi. Od dolaska Dejana Stankovića igra sve… »

Vesti dana »