Повезане вести
Убијена четворица турских војника у ваздушним нападима у Сирији: Ердоган најавио освету
Телеграф 03.02.2020
Турске снаге одмах су одговориле на тај напад и уништиле мете у Идлибу. Четворица турских војника убијена је, а девет је повређено, у бомбардовању сиријских владиних снага на североистоку провинције Идлиб, саопштило је турско… »
Ердоган: Наставићемо да узвраћамо нападе
Санџак хабер 03.02.2020
Турска ће наставити да истом мјером одговара на нападе на турску војску у сиријској покрајини Идлиб, изјавио је турски предсједник Реџеп Тајип Ердоган. Он се обратио након што је турско Министарство одбране саопштило да су у… »
Ердоган: Наставићемо да се светимо за нападе
ИндексОнлине 03.02.2020
ИСТАНБУЛ – Турски председник Реџеп Тајип Ердоган изјавио је данас да ће та земља наставити да се свети за нападе на њене снаге на северозападу Идлиба у Сирији, након што је влада саопштила да су четворица турских војника… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележавају годину дана од почетка блокаде овог факултета
Данас пре 5 сатијош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 3 сатајош 3 повезане
Трамп наводно Зеленском дао рок од неколико дана за одговор на амерички мировни план
Данас пре 3 сатајош 1 повезана




