Povezane vesti
Muslimanske nacije odbacile Trampov plan kao pristrasan
Dnevnik 03.02.2020
DžEDA: Nekoliko dana nakon što su zalivske arapske države izrazile podršku naporima američkog predsednika Donalda Trampa za rešavanje izraelsko-palestinskog sukoba, predstavnici tih istih zemalja i drugih muslimanskih naroda okupili su se u Saudijskoj… »
Organizacija islamske saradnje odbacila Trumpov 'mirovni plan'
Al Jazeera 03.02.2020
Na sastanku Organizacije islamske saradnje u ponedjeljak se govorilo o izraelsko-palestinskom pitanju. Organizacija islamske suradnje u ponedjeljak je odbacila bliskostočni mirovni plan američkog predsjednika Donalda Trumpa. Na samitu u saudijskom gradu… »
Jared Kushner: Izrael ne može bezuvjetno priznati palestinsku državu
Al Jazeera 03.02.2020
Savjetnik predsjednika SAD-a kaže da se palestinska teritorija može usporediti s policijskom državom, a ne s naprednom demokratijom. Jared Kushner, zet i savjetnik američkog predsjednika Donalda Trumpa, izjavio je da Izrael ne treba preuzeti "rizik… »
Rijad blokirao učešče Teherana na sastanku OIC u Džedi
Blic 02.02.2020
Saudijska Arabija zabranila je iranskoj delegaciji da prisustvuje sastanku Organizacije islamske saradnje (OIC) u DŽedi na kome će biti razgovarano o mirovnom planu za Bliski istok američkog predsednika Donalda Trampa, saopštilo je iransko Ministarstvo… »
Vesti dana »
Pajić (PSG): Srbiji nije potreban krnji REM koji će poslužiti da se ispune evropski indikatori
Nedeljnik pre 30 minutajoš 61 povezana
U Beogradu kiša, tokom popodneva moguća i u drugim krajevima Srbije
Danas pre 10 minutajoš 30 povezanih
Sindikat GSP nakon sastanka sa Vučićem: Obustavlja se javno privatno partnerstvo sa Strelom
Forbes pre 55 minutajoš 22 povezane
Skandal na Mundijalu: Kakva je uloga Trampa u poništavanju crvenog kartona fudbaleru SAD
BBC News pre 10 minutajoš 81 povezana




