Povezane vesti

Dodik nije dao saglasnost za posetu Đukanovića BiH

Dodik nije dao saglasnost za posetu Đukanovića BiH

RTS 03.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da nije dao saglasnost za dolazak predsednika Crne Gore Mila Đukanovića u posetu BiH. "Imajući u vidu dešavanja u Crnoj Gori, mislim da treba sačekati s tim", rekao je Dodik novinarima. Naveo je… »
Dodik nije dao saglasnost za dolazak Mila Đukanovića u BiH

Dodik nije dao saglasnost za dolazak Mila Đukanovića u BiH

RTV 03.02.2020
SARAJEVO - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da nije dao saglasnost za dolazak predsednika Crne Gore Mila Đukanovića u posetu Bosni i Hercegovini. "Imajući u vidu dešavanja u Crnoj Gori, mislim da treba sačekati s tim"… »
Nema potpune saglasnosti Predsedništva: BiH Dodik protiv dolaska Mila Đukanovića u BiH

Nema potpune saglasnosti Predsedništva: BiH Dodik protiv dolaska Mila Đukanovića u BiH

Blic 03.02.2020
Predsedništvo BiH danas je održalo redovnu sednicu, a između ostalog je razmatran poziv predsedniku Crne Gore Mili Đukanoviću za službenu posjetu BiH. Ipak, za sada nema potpune saglasnosti za dolazak Đukanovića u BiH, a to je potvrdio i Milorad… »
Dodik nije dao saglasnost za dolazak Mila Đukanovića u BiH

Dodik nije dao saglasnost za dolazak Mila Đukanovića u BiH

Politika 03.02.2020
SARAJEVO - Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je danas da nije dao saglasnost za dolazak predsednika Crne Gore Mila Đukanovića u posetu Bosni i Hercegovini. „Imajući u vidu dešavanja u Crnoj Gori, mislim da treba sačekati s… »
Dodik neće Mila u BiH: Nije dao saglasnost za posetu crnogorskog predsednika

Dodik neće Mila u BiH: Nije dao saglasnost za posetu crnogorskog predsednika

Kurir 03.02.2020
Nakon sednice Predsedništva BiH, srpski član Milorad Dodik je rekao da je razgovarano o više tehničkih pitanja - sporazumima i kreditnim aranžmanima za više opština u Srpskoj i FBiH. "Imali smo nekoliko tačaka vezano za imenovanje i zaduženja… »

Vesti dana »