Povezane vesti

Jović: Kada sam čuo da me Real traži mislio sam da je šala

Jović: Kada sam čuo da me Real traži mislio sam da je šala

Večernje novosti 04.02.2020
Ne mislim da je bila greška što sam prihvatio ponudu, pošto veliki klub zove samo jednom, kaže mladi srpski napadač. Fudbaler Real Madrida Luka Jović rekao je da je mislio da se radi o šali kada je čuo da je španski klub zainteresovan za njega… »
Jović: Mislio sam da je priča o transferu u Real šala

Jović: Mislio sam da je priča o transferu u Real šala

Sportski žurnal 04.02.2020
- Uveren sam da ću dobro igrati i da ću dokazati da sam u Real Madridu jer imam kvalitet - naveo je Jović. Fudbaler Real Madrida Luka Jović rekao je da je mislio da se radi o šali kada je čuo da je taj španski klub zainteresovan za njega. Jović je… »
Jović poručio: - nisam zadovoljan! Borim se bez uspeha, veliki je pritisak za mladića koji je plaćen 60 miliona!

Jović poručio: - nisam zadovoljan! Borim se bez uspeha, veliki je pritisak za mladića koji je plaćen 60 miliona!

Sportal blic 03.02.2020
Jović, koji je letos plaćen 60 miliona evra Ajntrahtu iz Frankfurta, nije opravdao velika očekivanja u kraljevskom klubu u dosadašnjem toku sezone. Toga je i svestan sam bivši đak Crvene zvezde, . - Biću iskren, nisam zadovoljan sezonom do sada… »
Jović, šta se dešava? Ponekad sedim na Jutjubu i gledam snimke...

Jović, šta se dešava? Ponekad sedim na Jutjubu i gledam snimke...

Večernje novosti 03.02.2020
Srpski fudbaler Luka Jović govorio je o svojoj situaciji u Real Madridu. Srpski fudbaler i napadač Real Madrida Luka Jović po prvi put je govorio o svom položaju i igrama u ''kraljvskom klubu.'' Jović je letos iz Ajntrahta prešao u redove Real… »

Vesti dana »