Povezane vesti

Gemović za Vošu potpisao u zatvoru: Delio sam ćeliju sa trojicom ubica

Gemović za Vošu potpisao u zatvoru: Delio sam ćeliju sa trojicom ubica

Radio 021 04.02.2020
Napadač Vojvodine otkrio je da je za novosadski klub potpisao dok je boravio u zatvoru. Fudbaleri ugovore uglavnom potpisuju u prostorijama kluba, ali to nije slučaj i sa napadačem iz Šapca Miodragom Gemovićem. On je svoj ugovor sa Vojvodinom… »
Krajnje neobično: Vojvodina ugovor sa pojačanjem potpisala – u zatvoru!

Krajnje neobično: Vojvodina ugovor sa pojačanjem potpisala – u zatvoru!

Hot sport 04.02.2020
Sam igrač je ospričao neobičnu životnu priču i kako je došao u Vojvodinu. Miodrag Gemović je u Vojvodinu došao letos, ali je neverovatan splet okolnosti prethodio njegovom potpisu. Tačnije, malo ko zna da je ugovor sa ‘lalama’ potpisao – u… »
Nesvakidašnja životna priča igrača voše - Gemovićevi zatvorski dani

Nesvakidašnja životna priča igrača voše - Gemovićevi zatvorski dani

Sportski žurnal 04.02.2020
U zatvoru, među osuđenicima, vladaju nekakva nepisana pravila - kaže Miodrag Gemović. Profesionalni fudbaler dva i po meseca iza zatvorske brave?! Neobična sudbina 25-godišnjeg prvotimca Vojvodine Miodraga Gemovića, koji se prošlog leta kao… »
Pojačanje: - iz zatvora! Fudbaler otkrio kako je potpisao ugovor sa Vojvodinom u ćeliji koju je delio sa trojicom ubica!

Pojačanje: - iz zatvora! Fudbaler otkrio kako je potpisao ugovor sa Vojvodinom u ćeliji koju je delio sa trojicom ubica!

Sportal blic 04.02.2020
Miodrag Gemović je ovog leta potpisao za Vojvodinu, ali je tek sada objasnio pod kojim uslovima. Ovaj levokrilni napadač je ugovor potpisao u zatvoru! Da, dobro ste pročitali. Fudbaler je upravo to otkrio u intervjuu za "", kada je ispričao da je dva… »
I to je život, Gemović ugovor sa Vošom potpisao u zatvoru: Delio sam ćeliju sa trojicom ubica

I to je život, Gemović ugovor sa Vošom potpisao u zatvoru: Delio sam ćeliju sa trojicom ubica

Mozzart sport 04.02.2020
Neobična priča napadača iz Šapca. Neko je rođen talentovan, pa ih od malih nogu maze i paze po najvećim fudbalskim akademijama. A neko prosto ima drugačiji put. Toliko drugačiji da se ne mogu uporediti. Pa je tako Miodrag Gemović recimo ugovor sa… »
Ugovor sa Vojvodinom potpisao je na neobičnom mestu, a prvi gol u dresu Lala dao je sedam dana posle izlaska iz zatvora

Ugovor sa Vojvodinom potpisao je na neobičnom mestu, a prvi gol u dresu Lala dao je sedam dana posle izlaska iz zatvora

Večernje novosti 04.02.2020
Skupu cenu sam platio iz mladosti, zbog ludosti, otkriva Gemović. Miodrag Gemović (25) ima neobičnuživotnu priču koja se proteže od ludosti iz mladosti, preko zatvora do profesionalnog sporta. Ovaj Šapčanin, koji je fudbalom počeo da se bavi u… »
Filmska priča, u Vojvodinu pravo iz - zatvora!

Filmska priča, u Vojvodinu pravo iz - zatvora!

Sportske.net 04.02.2020
Neobičan put krilnog napadača do dresa novosadske "stare dame". Vojvodina iza sebe ima dosta dobru polusezonu, a jedan od fudbalera koji su najzaslužniji za to jeste Miodrag Gemović. Nekadašnji član Mačve imao je veoma zanimljiv put do dresa… »
Ekskluzivno - Gemović ugovor s Vojvodinom potpisao u zatvoru!?

Ekskluzivno - Gemović ugovor s Vojvodinom potpisao u zatvoru!?

Sportski žurnal 04.02.2020
Došao je kod mene u posetu sekretar kluba Aleksandar Vlaškalić sa potrebnom dokumentacijom – kaže Miodrag. Miodrag Gemović profesionalni ugovor sa Vojvodinom potpisao je pre izlaska na slobodu – u zatvoru!? – Došao je kod mene u posetu… »
Kako je Vojvodina dovela zatvorenika: Delio sam sobu sa ubicama!

Kako je Vojvodina dovela zatvorenika: Delio sam sobu sa ubicama!

Mondo 04.02.2020
"Samo sedam dana posle zatvora odigrao sam utakmicu za Vojvodinu i dao gol protiv Mačve", prisetio se krilni fudbaler Miodrag Gemović. "Samo sedam dana posle zatvora odigrao sam utakmicu za Vojvodinu i dao gol protiv Mačve", prisetio se krilni fudbaler… »
Bio u zatvoru, delio sobu sa ubicama, pa potpisao ugovor: Nesvakidašnja ispovest igrača Vojvodine

Bio u zatvoru, delio sobu sa ubicama, pa potpisao ugovor: Nesvakidašnja ispovest igrača Vojvodine

Telegraf 04.02.2020
Fudbaler Vojvodine Miodrag Gemović ima neobičnu životnu priču. Fudbaler Vojvodine Miodrag Gemović ispričao je za Sportski žurnal neobičnu životnu priču, o tome kako je završio u zatvoru, i kako je tamo potpisao ugovor sa "lalama" - Bio sam na… »

Vesti dana »