Повезане вести
Немогуће да Косово тужи Србију јер није држава, ни члан УН
Дневник 04.02.2020
БЕОГРАД: Косово нема никавог правног основа да поднесе било какву тужбу против Србије било којој међународној инсититуцији, па ни Међународном суду правде, јер није држава, нити је члан Уједињених нација, слажу се српски… »
Фила: "Косово" није у УН, не постоји суд којем би Курти могао да тужи Србију
Блиц 04.02.2020
Адвокат Тома Фила изјавио је да не постоји тај суд којем би премијер самопроглашеног Косова Аљбин Курти могао да тужи Србију за наводни геноцид. Фила је навео да тужбу пред Међународним судом правде може да поднесе држава која… »
Фила: Нема суда пред којим би Курти могао да тужи Србију
РТС 04.02.2020
Нови косовски премијер Аљбин Курти је у експозеу најавио обавезни војни рок и већа улагања у војску, али и усвајање закона о ратном злочину, геноциду и агресији Србије. Треба ли Београд да придаје значај овим најавама и имају… »
Вести дана »
"То треба да буде геополитичка одлука" Ђурић: Погурати питање проширења ЕУ у 2026. години на сличан начин као што је то било за друге земље
Блиц пре 5 минутајош 17 повезаних
Надзорни одбор донео велику одлуку: Србин нови председник управе БМВ-а
Еуроневс пре 10 минутајош 14 повезаних
Временска прогноза за Србију у децембру 2025: стабилно време са маглом и топлим данима
Наслови.аи пре 0 минутајош 17 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 20 минутајош 29 повезаних
(Видео) Јапану прети мегаземљотрес! Повређене 33 особе, власти издале упозорење за наредних недељу дана
Дневник пре 1 сатјош 16 повезаних



