Povezane vesti

Panel gradonačelnika vojvođanskih gradova: Poboljšanje kvaliteta života građana

Panel gradonačelnika vojvođanskih gradova: Poboljšanje kvaliteta života građana

RTV 04.02.2020
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević učestvovao je u panelu gradonačelnika vojvođanskih gradova ''Učimo jedni od drugih'' koji se održava u okviru Konferencije ''Vojvodina u 2020.'' Konferenciju organizuju magazini ''Diplomacy and… »
Održan Panel gradonačelnika vojvođanskih gradova

Održan Panel gradonačelnika vojvođanskih gradova

Dnevnik 04.02.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević učestvovao je u panelu gradonačelnika vojvođanskih gradova ''Učimo jedni od drugih'' koji se održava u okviru Konferencije ''Vojvodina u 2020.'' Konferenciju organizuju magazini ''Diplomacy and Commerce'' i… »
UČILI JEDNI OD DRUGIH: Održan panel gradonačelnika vojvođanskih gradova

UČILI JEDNI OD DRUGIH: Održan panel gradonačelnika vojvođanskih gradova

Moj Novi Sad 04.02.2020
Bez obzira na političke opcije, saradnja između lokalnih samouprava veoma intenzivna, ocenjeno na današnjem sastanku u Skupštini APV. Kako javljaju iz Kabineta gradonačelnika Novog Sada, Miloš Vučević je danas učestvovao na panel-diskusiji… »
Gradonačelnik Vučević: Mnogo toga zavisi od opština i gradova, mi smo prvi na usluzi građanima

Gradonačelnik Vučević: Mnogo toga zavisi od opština i gradova, mi smo prvi na usluzi građanima

Srbija danas 04.02.2020
Konferencija gradonačelnika Vojvođanskih gradova. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević učestvovao je u panelu gradonačelnika vojvođanskih gradova ''Učimo jedni od drugih'' koji se održava u okviru Konferencije ''Vojvodina u 2020.''… »

Vesti dana »