Povezane vesti

Poledica se brani sa slobode uz zabrane, ostalima pritvor

Poledica se brani sa slobode uz zabrane, ostalima pritvor

RTS 05.02.2020
Specijalni sud u Beogradu odredio je državnom sekretaru Miodragu Poledici meru zabrane prilaženja, sastajanja i komuniciranja sa određenim licima-svedocima, kao i zabranu posećivanja određenih mesta, dok je ostalim osumnjičenima određen pritvor do… »
Mihajlović dočekala Poledicu ispred vlade, "meta sam ja"

Mihajlović dočekala Poledicu ispred vlade, "meta sam ja"

Dnevnik 05.02.2020
BEOGRAD: Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović dočekala je danas ispred zgrade vlade državnog sekretara Miodraga Poledicu, odmah po izlasku iz tužilaštva, gde je bio u pritvoru, a zatim pušten da se brani sa… »
Poledica na slobodi, tužilaštvo nije tražilo zadržavanje: Ostalim osumnjičenima za zloupotrebe u železnici određen…

Poledica na slobodi, tužilaštvo nije tražilo zadržavanje: Ostalim osumnjičenima za zloupotrebe u železnici određen…

Večernje novosti 05.02.2020
Tužilaštvo za organizovani kriminal predložilo je da se protiv okrivljenih M. J, B. A, Z. S, M. M i P.Ć odredi pritvor, dok prema okrivljenom M. Poledici nije stavljen predlog za pritvor. Podneskom od 5.2.2020. godine Tužilaštvo za organizovani… »
Uhapšeni sekretar Poledica stigao u Vladu, Zorana Mihajlović ga dočekala zagrljajem (video)

Uhapšeni sekretar Poledica stigao u Vladu, Zorana Mihajlović ga dočekala zagrljajem (video)

Blic 05.02.2020
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture i prva potredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović dočekala je danas sekretara njenog ministarstva Miodraga Poledicu, uhapšenog pa puštenog zbog optužbi za korupciju, odmah po izlasku iz… »
Miodrag Poledica pušten iz pritvora

Miodrag Poledica pušten iz pritvora

N1 Info 05.02.2020
Miodrag Poledica, državni sekretar u Ministarstvu građevinarstva, koji je uhapšen u ponedeljak u predistražnom postupku u vezi sa zloupotrebama u "Infrastrukturi železnice", pušten je iz pritvora, saznaje N1. Pet osoba, među kojima je i Miodrag… »
Poledica pušten iz pritvora

Poledica pušten iz pritvora

Dnevnik 05.02.2020
BEOGRAD: Državni sekretar u Ministarstvu građevinarstva, saobraćaja i infrastukture Miodrag Poledica je, nakon policijskog zadržavanja, pušten iz pritvora, objavio je list Danas. Poledica je u ponedeljak uhapšen zajedno sa još četiri osobe zbog… »
Državni sekretar koji je uhapšen u ponedeljak izašao iz pritvora

Državni sekretar koji je uhapšen u ponedeljak izašao iz pritvora

Moj Novi Sad 05.02.2020
Državni sekretar Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastukture Miodrag Poledica je nakon policijskog zadržavanja posle tri dana pušten iz pritvora. Da podsetimo, Poledica je u ponedeljak, 3. februara, uhapšen zajedno sa još četiri osobe… »
Posle hapšenja državnog sekretara: Miodrag Poledica danas će biti saslušan, sledi odluka o pritvoru

Posle hapšenja državnog sekretara: Miodrag Poledica danas će biti saslušan, sledi odluka o pritvoru

Kurir 05.02.2020
BEOGRAD - Državni sekretar u ministarstvu za građevinarstvo, saobraćaj i infrastrukturu Miodrag Poledica danas će biti saslušan povodom zahteva tužilaštva da mu se odredi pritvor. Odluku o pritvoru doneće sudija za prethodni postupak Specijalnog… »
Steže se obruč oko Zorane Mihajlović?! Ministarka bi uskoro mogla biti saslušana

Steže se obruč oko Zorane Mihajlović?! Ministarka bi uskoro mogla biti saslušana

Kurir 05.02.2020
Potpredsednica Vlade bi mogla biti saslušana jer, iako je uhapšeni državni sekretar Miodrag Poledica drugi čovek u njenom resoru, on nije slobodni strelac, navode upućeni. Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i… »

Vesti dana »